Mehmet Sak: Hesapta olmayan şekilde geriye düştük, ikinci yarıda toparladık
15 Eylül 2022 20:24

Mehmet Sak: Hesapta olmayan şekilde geriye düştük, ikinci yarıda toparladık

Kocaelispor’un bu sezon yeni transferlerinden Mehmet Sak hesapta olmayan goller yediklerini ancak ikinci yarıdaki etkili oyunları ile 1 puanı aldıklarını belirtti.

 

PENALTI DEĞİLDİ

Maça çok kötü başladık ve hiç hesapta olmayan goller yedik. Bu tabi ki moralimizi bozdu. 3. goldeki penaltı pozisyonu çok alakasızdı. Top hiçbir şekilde elime değmedi, zaten kolum da kapalıydı. Hakemin yanlış kararı ile ilk yarıyı 3-0 geride kapattık. Devre arasında iyi bir takım olduğumuzu ve maçı çevireceğimizi biliyorduk. O bilinçle ve özgüvenle maça çıktık.

 

HERKES ÖZEN GÖSTERDİ

İkinci yarı olması gerektiği gibi oynadık, çok pozisyona girdik ve maçı 3-3’e getirmesini bildik. Yakaladığımız diğer pozisyonları değerlendirebilseydik buradan 3 puanla da dönebilirdik. Takım olarak karakter ortaya koyduk.  Oynayan oynamayan herkes ve tabii ki taraftarımız büyük bir özveri gösterdi.

 

KAYBETMEMEK ÖNEMLİYDİ

Kaybettiğimiz 2 puan için üzülüyoruz ama birlik beraberliği yakaladığımız için de mutluyuz. Şu da var… Kaybetmemek çok önemliydi. 3-0’dan dönmek bizim için önemli bir başarı. Önümüzdeki maçlarda daha iyi konsantre olup Kocaelispor’u hak ettiği yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız.

 

Spor41

Güncelleme: 15 Eylül 2022 20:27
X