Mehmet Sak: Kazanmamız gerekiyordu
25 Eylül 2022 19:56

Mehmet Sak: Kazanmamız gerekiyordu

Kocaelispor’un savunmacılarından Mehmet Sak diğer maçlara nazaran Uşakspor karşılaşmasına biraz tutuk başladıklarını belirtti ancak ikinci yarıdaki güçlü oyunla iyi bir skorla Kocaeli’ye döndüklerini ifade etti.

 

BU KEZ SKORA YANSITTIK

Diğer maçlara nazaran Uşakspor karşılaşmasına biraz tutuk başladıklarını belirten Mehmet Sak şu şekilde konuştu: Üç haftadır çok iyi oynuyorduk ancak skora yansıtamıyorduk. Kaçan goller, kaybedilen puanlar takımın üzerinde baskı oluşturdu. Uşak maçını mutlaka kazanıp bu kötü havayı dağıtmak istiyorduk. Geçen maçlara göre daha tutuk bir görüntü çizmiş olabiliriz ama 3-0 gibi net bir skorla kazandık.

 

ÖNEMLİ OLAN TAKIMIN BAŞARISI

Önümüzde kupa maçı ve ligde de Balıkesir maçı var. Bu karşılaşmaları iyi oynayıp kazanarak Kocaelispor’un nasıl bir takım olduğunu göstermeliyiz. Devam eden süreçteki 3-4 maç önemli. İyi seriyle güzel bir yerde olacağımıza inanıyorum. Atila çok iyi bir oyuncu. Takıma dönmesine hepimiz sevindik. Forma rekabeti oyuncuyu daha da geliştirir ve takıma büyük katkı sağlar. Önemli olan takımın başarısı. Tüm mevkiler için gerekli bu. Atila ile birlikte çok iyi bir sezon geçireceğimizi ve sezonu iyi götüreceğimizi düşünüyorum.

 

Spor41 – Ali KÖKSAL

Güncelleme: 25 Eylül 2022 19:59
BENZER HABERLER
X