Mehmet Taş: Rakibi kalemize yaklaştırmadık
06 Eylül 2022 20:05

Mehmet Taş: Rakibi kalemize yaklaştırmadık

Kocaelispor’da kaptan Mehmet Taş, Kırşehir galibiyetini değerlendirdi ve rakibi kalelerine yaklaştırmadan iyi bir galibiyet aldıklarını belirtti.  

 

ÜZERİMİZE GELECEKLERİNİ BİLİYORDUK

Kırşehir maçı öncesi derslerine iyi çalıştıklarının altını çizen Mehmet Taş şu şekilde konuştu: Hafta içinde de tüm planlarımız 3 puan üzerineydi… Oyuna fena başlamadık. İlk yarı golü de bulduk ve her şey bizim istediğimiz gibiydi. İkinci yarı üzerimize geleceklerini biliyorduk. Çünkü evinde oynayan takımlar geriye düştüğünde rakibi kim olursa olsun gol için kalene gelir. Savunma anlamında da bir sorun yaşamadık.

 

DAHA İYİ FUTBOL OYNAYACAĞIZ

Futbol tekrar oyunu… Bazı şeyleri tekrarladıkça hatalarınızı da azaltabilir, oyununuzu geliştirebilirsiniz tabii ki. 2 aydır istediğimiz oyunu oynamaya çalışıyoruz. Önümüzdeki haftalarda hem savunmada hem de hücumda daha iyi futbol oynayacağız. Takım oturuyor, bunu hissedebiliyoruz. Nitekim kalemizde tek bir net pozisyona bile izin vermedik. En az 6-7 net pozisyon da bulduk. Ancak skoru ne kadar çabuk koparırsan maçı da o kadar rahat oynayabilirsin.

 

İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDECEK

Çok gol kaçırdık. Birini atsak maç 3-4 farklı bitebilirdi, olmadı… Ancak önemli olan böylesi önemli bir deplasmandan 3 puanla ayrılmaktı. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Kırşehir’e kadar gelip müthiş bir destek verdiler. 3 puanı onlara armağan ediyoruz. İnşallah böyle devam edecek. Daha önce de konuştuk. Yolun sonu şampiyonluk… O kupayı inşallah bu şehre getireceğiz.

 

Spor41

 

Güncelleme: 06 Eylül 2022 20:09
X