Mehmet Yaşar: Anlaşma esnasında zahmet çekmedik
25 Ocak 2022 13:48

Mehmet Yaşar: Anlaşma esnasında zahmet çekmedik

Kocaelispor’da Teknik Asbaşkan ve Transfer Komitesi Başkanı Mehmet Yaşar, Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile yapılan anlaşmanın detaylarını paylaştı. Yaşar, deneyimli çalıştırıcının anlaşma esnasında kendilerini zorlamadığını ifade etti.

 

ANKARA’DAYDI, İSTANBUL’A DAVET ETTİK

Öncelikli düşünülen isimlerin başında Mehmet Altıparmak’ın da olduğunu ifade eden Mehmet Yaşar şu şekilde konuştu: Yaptığımız ilk yönetim kurulu toplantısında yöneticilerimizden isim önerilerini aldık ve birkaç tane isim belirledik. İkinci toplantıda ise bu sayısı 3’e kadar düşürdük ve bu isimlerde birisi de Mehmet Altıparmak hocamızdı. Kendisine ulaştık. Ankara’daydı. Uçakla İstanbul’a geldi ve Kartal’da bir araya geldik.

 

LİGE ÇOK HAKİM

Başkanımız Engin Koyun ve yönetici ağabeyimiz Faruk Mamik ile fikir alışverişinde bulunduk. İletişimimiz gerçekten çok sağlıklıydı. Mehmet hocamız sağ olsun anlaşma esnasında bizi hiç zorlamadı. Beraber yükü omuzlayacağımızı belirttik. Hocamız da kendisine fazlası ile güvendiğini, ligin tüm dinamiklerine hakim olduğunu vurguladı. Birkaç detayda daha uzlaştık ve anlaşmamızı sağladık. Mehmet Altıparmak hocamıza hoş geldin diyor, görevinde başarı ve kolaylık diliyorum.

 

Spor41

Güncelleme: 25 Ocak 2022 14:03
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X