Mehmet Yılmaz: Bu tür maçları kazanmamız lazım
17 Ocak 2023 20:10

Mehmet Yılmaz: Bu tür maçları kazanmamız lazım

Kocaelispor’un başarılı sağ kanat savunucusu Mehmet Yılmaz, 0-0 sona eren Kırklarelispor maçının ardından sorularımızı yanıtladı. Yılmaz, şanssız bir maç geçirdiklerini ifade etti.

 

GERİSİ ÖNEMLİ DEĞİL

En büyük rakiplerinin kendileri olduğunu ifade eden Mehmet Yılmaz şu şekilde konuştu: Maç öncesi nasıl bir oyunla karşılaşacağımızı biliyorduk. Mücadelede iyi başladığımızı düşünüyorum. Pozisyonlarımız da var ama değerlendiremedik. Bizim en büyük rakibimiz kendimiz. Biz kazandığımız sürece arkadan kim gelirse gelsin ne yaptıklarının bir önemi yok. Oyun anlamında bir problemimiz yok ancak biraz şanssızdık.

 

GÖRSEM KESİNLİKLE VERİRDİM

Benim de ikinci yarıda kaçırdığım bir pozisyon vardı. Samed Ali’yi görsem ona kesinlikle pas verirdim. Ben atmaktan ziyade attırmayı daha çok seven birisiyim zaten. Topu tavana vurmak istedim, kaleci de iyi çıkardı. Buralardan galibiyetle ayrılmak, bir tane pozisyonun da olsa bunu değerlendirmek zorundasın. Sezon sonu şampiyon olmak istiyoruz. Daha önceden yaşadığım için, bunun kolay olmadığını da çok iyi biliyorum. Yine söylüyorum. Biz hiç kimseye bakmıyoruz. En büyük rakibimiz kendimiz.

 

Ali KÖKSAL

Güncelleme: 17 Ocak 2023 20:11
X