Mehmet Yılmaz: Buca maçı sezonun kırılma maçlarından birisi olacak
05 Şubat 2023 11:01

Mehmet Yılmaz: Buca maçı sezonun kırılma maçlarından birisi olacak

Kocaelispor’un başarılı sağ beki Mehmet Yılmaz, cumartesi Sarıyer maçını kayıpsız atlattıklarını, çarşamba günü karşılaşacakları Bucaspor maçlarını kazanarak hedefe daha da yaklaşacaklarını belirtti.

 

İNŞALLAH BAŞARACAĞIZ

Sözlerine Serik Belediyespor galibiyetiyle başlayan ve takım olarak kenetlendiklerinin altını çizen Mehmet Yılmaz şu şekilde konuştu: Serik’e kazanmak için gelmiştik. Bunu başardığımız için mutluyuz. Taraftarımıza da ilk dakikadan son dakikaya kadar bizleri destelediği için teşekkür ediyoruz. Allah onlardan razı olsun. Biz geçen hafta kenetlendik. Şampiyon olmak istiyoruz. İnşallah da sezon sonu bunu başaracağız.

 

VARIMIZI YOĞUMUZU ORTAYA KOYACAĞIZ

Sezonun ilk yarısında yenilen 22 gol var. Tüm takım olarak yediğimiz gol sayısının fazla olduğunu konuştuk. Biz de bunun farkındayız. Daha az gol yiyebilirdik. İlk yarıda çok atan ve çok yiyen bir takımdık. Antrenmanlarda özellikle takım savunmasına çok iyi çalışıyoruz. İkinci yarıda 3 maç oldu ve henüz gol yemedik.

 

ÖNÜMÜZ DAHA DA AÇILACAK

İnşallah böyle devam ederiz. Maçlarımızı gol yemeden kazanmak bizi mutlu ediyor. Maç maç bakıyoruz. Cumartesi günkü Sarıyer engelini geçtiğimiz için mutluyum. Buca maçında varımızı yoğumuzu sahaya yansıtıp bu fikstürden 2’de 2 yaparak çıkmak istiyoruz. Bunu başarırsak önümüz daha da açılacak.

Güncelleme: 05 Şubat 2023 11:03
X