Mehmet Yılmaz mutlu ve gururlu
28 Mayıs 2023 14:06

Mehmet Yılmaz mutlu ve gururlu

Kocaelispor’un başarılı sağ beki Mehmet Yılmaz, Nokta Gazetesi’ne sezonun değerlendirmesini yaptı. Mehmet “Şampiyonluk golü bana nasip olduğu için çok mutluyum” dedi. Mehmet ile sözleşme 1 yıl daha uzatıldı.

 

4. AMPİYONLUĞU

Yorucu bir sezonu alınlarının akıyla tamamladıklarını ifade eden ve bu sezon 4 kez fileleri havalandıran Mehmet Yılmaz şu şekilde konuştu: Mücadelelerle dolu bir sezondu. Kocaelispor gibi bir camiada şampiyonluk yaşamanın mutluluğunu yaşıyorum. Aynı benzer duyguları Keçiörengücü’nde iki kez de Manisa’da yaşadım. İyi kurulan bu kadronun bir parçası olduğum için öncelikle kendimi çok şanslı hissediyorum. Alın teri döken, Kocaelispor duygusu ile mücadele eden kim varsa teşekkür ederim.

 

ASLANLAR GİBİ OYNADIK

Arkadaşlık ortamının ve aile olmanın başarıyı pekiştirdiğini düşünüyorum. Taraftarımızın desteği, özellikle deplasman maçlarında bizleri itici gücü olmasını asla göz ardı edemem. Kastamonuspor maçının ardından gelen şampiyonluk gerçekten hak edilmiş bir şampiyonluktu. Daha önceden de bu işi bitirebilirdik. Geç oldu, temiz oldu. Kimseye bir malzeme vermeden, çıktık aslanlar gibi oynadık ve kupayı kazandık Allah’a şükür. Şampiyonluğun da benim attığım golle gelmesi de kendi adıma aynı bir gurur kaynağı oldu.

 

KONUYU KONUŞMADIK BİLE

Kastamonu maçında aslına bakılırsa çok etkiliydik, ilk yarıda 3-4 farkla içeriye girebilirdik, çok gol kaçırdık. Samed Ali’nin vermediği pası sordular… İnanın o an hiçbir şey düşünmedim, sitem de etmedim. Samed Ali’nin yerinde ben olsam belki ben de kaleyi düşünebilirdim. Bu arada kendisi ile bu konu hakkında tek bir kelime bile konuşmadık. Erhan ile gol sayıları eşit. Ergin Keleş ve Kerem Baykuş da zorluyor. Samed Ali’nin grubumuzun gol kralı olmasını çok isterim açıkçası.

 

HAYIRLISI NEYSE O OLSUN

Sözleşmem devam ediyor. Opsiyon var. Ne olacağı konusunda bir şey diyemem. Ancak ben Kocaelispor’da mutluyum. Kararı yönetimimiz verecek. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Başta ailem olmak üzere üzerimde emeği olan eski hocalarıma, futbolcu arkadaşlarıma, başkanlarıma ve yöneticilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Şampiyonluk Kocaeli’ye armağan olsun.

 

Güncelleme: 28 Mayıs 2023 14:07
BENZER HABERLER
KOTO
X