Melih de çare olamadı
05 Ekim 2023 14:02

Melih de çare olamadı

Kocaelispor’un rakibi Keçiörengücü’nde 3 İzmitli hasret giderdi. Başarılı futbolcular Melih İnan ve Haşim Arda Sarman ile yardımcı antrenörlerinden Emrah Tanta farklı bir maça çıktı. Bizimkilerden Melih İnan ikinci yarının tamamında süre buldu.

 

CENTİLMENLİK ÖNE ÇIKTI

Analist olan Emrah Tanta bu maç için özel olarak İzmit’e geldi. Melih ve Haşim de gerek Kocaelispor’dan gerekse de tribünlerden tanıdıklarıyla sohbet etti. Öte yandan Ankaragücü’nden takım arkadaşı olan Ariyibi ve Beridze de karşılaşma öncesinde hasret gideren isimlerdendi. Maç öncesi samimi bir atmosfer vardı, maç içinde ise centilmenlik üst düzeydeydi.

 

AYAKTA KALAN TEK İSİM

Kocaelispor’u yavaşlatmaya çalışan Keçiören’de kaleci Metin ilk dakikalarda kale vuruşunu kullanırken biraz nazlandı ve tribünler gerildi. Ancak Yusuf Cihat’ın 9. dakikadaki golü rakibin tüm planlarını alt üst etti. İkinci yarının başında oyuna giren Melih İnan, Ankara ekibinin ayakta kalan ender isimlerindendi. 3 kez etkili bindirmemeleri olan İzmitli kanat forvet zaman zaman tehlikeli olmak istedi, önemli bir pozisyonda topa istediği gibi vuramadı.

Güncelleme: 05 Ekim 2023 14:04
X