Mert Çölgeçen: Kocaelispor’da çok mutluyum
08 Temmuz 2023 12:30

Mert Çölgeçen: Kocaelispor’da çok mutluyum

Kocaelispor’un başarılı orta saha oyuncusu Mert Çölgeçen transferin hareketli isimleri arasında yer alıyor. Yeşil siyahlı forma ile hayallerinin olduğunu belirten Mert “Kocaelispor’da kalmak ve bu forma ile Süper Lig’e yükselmek istiyorum” dedi. 

 

ÖNCELİĞİM HER ZAMAN KOCAELİSPOR

Mert, Kocaelispor’da çok mutlu olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi:Yeni sezon hazırlıklarına erken başladık ve bu da bizim için iyi oldu. Sıcak havaya rağmen çok iyi antrenmanlar oluyor. Rakiplerimize göre daha fazla antrenman yapıp en iyi şekilde adapte olacağız. Önceliğim her zaman Kocaelispor olacak. Ben de zaten çokta gitme taraftarı değilim. Burada büyük hayallerim var. Kocaelispor ile Süper Lig’e çıkmak istiyorum. Eğer gitmem gerekirse de her zaman Kocaelispor’un çıkarlarını düşünerek hareket ederim. Burada çok mutluyum. Kalıp faydalı olmaktan başka bir düşüncem yok.

 

KARİYERLİ VE VİZYONLU BİR HOCA

Ertuğrul hoca herkesin bildiği, tanıdığı bir isim, kariyerli ve vizyonlu bir hoca. Futbol hayatında birçok şeyi başarmış bir isim. Bence genç oyuncular için de çok iyi oldu diye düşünüyorum. Kendi açımdan da böyle. Gelişi camiayı da fazlasıyla sevindirdi. Umarım hem bizim, hem camiamız hem de hocamız adına harika bir sezon olur.

Güncelleme: 08 Temmuz 2023 12:31
X