Muammer Çelik: Taraftar olarak bizim ayıbımızdır
14 Mayıs 2023 12:01

Muammer Çelik: Taraftar olarak bizim ayıbımızdır

Kocaelispor'un eski başkanlarından Muammer Çelik, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın “Bir daha Kocaelispor’un maçına gelmeyeceğim” söylemi karşısında açıklama yayınladı. Açıklamada “Tahir Büyükakın şampiyonluk maçına gelmiyorsa, taraftar olarak bizim ayıbımızdır” ifadesini kullandı.

 

ÇELİK BAŞKAN’IN AÇIKLAMASI

Allah’ın izniyle salı günü şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz. Bir daha bu ligleri görmemek için doğru adımlar atılmalı. Kendi güvendiğiniz izleme ekipleri tarafından takip edilen futbolcular transfer edilmeli. Alt yapıya çok önem vermeliyiz. Buralara gelmemizde Başkan, yönetim, futbolcular, teknik kadro ve tüm personelin emekleri tartışılmaz. Burada en büyük destek büyükşehir belediye başkanımız Tahir Büyükakın’dan gelmiştir.

 

O KUPA SİZİNLE KALDIRILMALI

Kocaelispor’un finansal desteğini sağladı, transferin önünü açtı, lunasanı tahsis etti, Hodri Meydan’a lokal verdi. Kocaelispor tesisleri için start verdirdi. Basında kırgınlığını okudum. Şampiyonluk maçına gelmeyeceğini belirtmiş. Ben Kocaelispor’a hizmet eden herkesin önünde ceketimi iliklerim. Başkanıma buradan sesleniyorum. Şampiyonluk maçında o statta ve en önde olması gereken sizsiniz. Orada olmayı hak eden sizsiniz. Bir Kocaelisporlu olarak sizi orada görmek istiyorum. O kupayı kaldırmayı en çok hak edensiniz. 16 Mayıs Salı günü şampiyonluk kupası sizinle kaldırılmalı.

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 12:02
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X