Mücadelemiz ve dualarımız Barkın için!
Kocaelispor
07 Ocak 2022 Cuma 23:36

Mücadelemiz ve dualarımız Barkın için!

İzmit Bağçeşme’de oturan Barış Kaplan ile Havva Kanpara Kaplan çiftinin 4 yaşındaki SMA Tip 1 hastası çocukları Yusuf Barkın Kaplan için yardım kampanyası devam ediyor.

 

Minik Barkın’ın iyileşmesi ve tedavisinin devam edebilmesi için yardım toplamak amacıyla düzenlenen kampanyaya vatandaşlar ve Kocaelisporlular ellerinden geldiği kadar destek oluyor. Barkın’a destek olmak veya aileden bilgi almak isteyenler 0507 670 14 50 numaralı telefonla iletişime geçebilir.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Firas Chaouat ve Daniel Avramovski’ye bakılıyor

Yeni teknik direktörünü belirleyen Kocaelispor’da transfer çalışmaları sıkı bir şekilde sürüyor. Yeşil siyahlılar ellerindeki bütçe doğrultusunda acilen 9 ve 10 numara pozisyonlarına nokta atışı yapmak istiyor. Yeşil siyahlıların bu bölgeler belirlediği isimler arasında Tunuslu milli futbolcu 26 yaşındaki Firas Chaouat ve son olarak Kayserispor’da forma giyen, daha önce de ismi Kocaelispor ile anılan 27 yaşındaki Makedon Daniel Avramovski.

Fikret Özcan: Nasıl çalışırsan öyle oynarsın!

Ülkemizde futbolun başındaki isimlerden birisi olan Hamit Altıntop kısa bir süre önce yaptığı açıklamada “Türkiye’de antrenman temposu çok düşük” demişti. Aynı ismin futbolumuz açısından farklı tespitleri de var. Bu tempo konusuna gelirsek… Ülkemizde antrenman periyodizasyonları planlayıp hazırlamakta ciddi eksiklerimiz var. İyi bir antrenman programının her saniyesi bir kalp cerrahının ameliyat esnasındaki dikkati ve titizliğiyle hazırlanmalı ve antrenmanın her saniyesi çok iyi planlanmalıdır.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:03
18:21
19:53