Murat Sancak: Hoş değildi
04 Aralık 2023 20:41

Murat Sancak: Hoş değildi

Kocaelispor’un kardeş takım Adana Demirspor’da başkan Murat Sancak, Samsunspor yenilgisi sonrası taraftara seslendi ve sağduyulu olmaları gerektiğini ifade ederek “Bu günleri hep birlikte çok ararız!” dedi. İşte Sancak’ı o açıklaması.

 

HİÇ HOŞ OLMADI

Evet çok değerli Adana Demirspor taraftarları… Bir mağlubiyetle her şey bitmez, nasıl bir galibiyetle şampiyon olunmadığı gibi… Ama dün statta hoş olmayan bir görüntü oldu…. Hiç hoş bir davranış değildi. Misafir takımın asılan pankartını indirmeye çalışmak… Aynı şeyin bizim taraftara yapıldığını düşünün, oda hoş olmazdı. Emniyet müdürlüğü gereken çalışmayı yaptı ve derinlemesine incelemeye devam edecek. Bu konuda kendilerine teşekkür eder, bir daha böyle olayların hiç bir statta yaşanmamasını diliyorum.

 

HAY HAY!

Samsunspor camiasından da özür diliyorum. 3-5 kişinin yaptığını tüm camialara mal etmemek gerektiğini de ifade etmek doğru olandır. Kulübüne zarar veren ve bu gibi davranışlar içerisinde olan kişiler bilsinler ki yanlış yoldalar. Taraftar liderlerine sesleniyorum… 50 defa sizleri bir araya getirmeye çalıştım. Beni dinlemediniz ve 3 gruba ayrıldınız… Hay hay ama bu kulübü seviyorsanız, zarar görmesini istemiyorsanız, bir bütün hareket edin, bencil davranmayın, yoksa bu günleri hep birlikte çok ararız!

Güncelleme: 04 Aralık 2023 20:42
X