Mustafa Gürsel: Camianın beklentilerini biliyorum
20 Şubat 2024 16:03

Mustafa Gürsel: Camianın beklentilerini biliyorum

Kocaelispor'un yeni teknik direktörü Mustafa Gürsel resmi sözleşmeye imza attı ve camiaya; "Camianın beklentilerini biliyorum. Hep birlikte el ele vereceğiz ve bir üst lig hedefine birlikte ulaşacağız" diye konuştu.

 

BAŞKANIMIZA VE ERTUĞRUL HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

Kocaelispor'un ne kadar büyük bir camia olduğunu, buraya beklentileri bilerek ve bunu başaracağına inanarak geldiğini belirten Mustafa Gürsel şu şekilde konuştu: Öncelikle burada olmamıza vesile olan başkanımıza ve yönetim kurulumuza, daha sonrada bu takımı kuran ve bu noktaya kadar getiren Ertuğrul Sağlam hocama ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu camianın beklentilerini biliyorum. Futbolculuğumdan da bu kulübün ne kadar büyük bir kulüp olduğunu da biliyorum. İnşallah hedeflerimize ulaşmak adına çok çalışacağız ve bunu başaracağız" dedi.

 

KALİTELİ BİR KADROMUZ VAR

Mevcut kadronun hedefe ulaşmak adına yeterli olduğunu ve ilk işlerinin oyuncuların bireysel olarak performanslarını yukarıya çekmek olduğunu kaydeden Gürsel; "Transfer dönemi sona erdi. Dışarıdan da konuşulan bu kadronun çok kaliteli ve iyi olduğu. İlk işimiz oyuncuları tek tek yukarıya çekmek ve elimizdeki kadrodan en iyi şekilde verim alarak hedefe ulaşmak" dedi.

 

HERKES KEYİF ALACAK

Oyun sistemi ve formasyon hakkında da konuşan Mustafa Gürsel, "Sahaya çıktığımızda herkesin izlerken keyif aldığı, kendi oyun kültürüne sahip, agresif, tempolu ve bunu yaparken sonuca rahat bir şekilde gidebilen bir takım oluşturmaya çalışacağız. Formasyon çok önemli değil ama oyun kültürümüz ve sitemimiz bunun üzerine olacak. Dizilişten daha çok takımın birbirine ve kaleye daha yakın birlikte oyununu kimlik olarak bürüneceğiz" dedi.

 

BİRLİK OLACAĞIZ VE HEDEFE BİRLİKTE ULAŞACAĞIZ

Son olarak camiaya seslenen ve birlik mesajı veren Mustafa Gürsel, "Bu hedefe tek başına gidilmez. Hedefe; teknik ekip, futbolcular, yönetim, taraftar ve camia ile el ele vererek gideceğiz. Hedefe hep beraber ulaşacağız. Bu lig herşeye gebe bir lig. Kendimizi tamamen saha içine odaklayarak, hiçbir sonuca bakmadan kendimizi yukarıya çekerek hedefimize ulaşmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme: 20 Şubat 2024 16:04
X