Oğuz Ceylan: Değerli bir galibiyet aldık
29 Kasım 2023 11:06

Oğuz Ceylan: Değerli bir galibiyet aldık

Kocaelispor’un başarılı sağ beki Oğuz Ceylan, Giresun maçının ardından yaptığı değerlendirmede, Giresun gibi takımların herkese zorlu çıkarabilecek bir takım olduğunu ifade etti ve kazandıkları için mutlu olduklarını belirti.

 

KOLAY OLMAZ

Hafta boyunca maça konsantre olmak için çabaladıklarını ifade eden Oğuz şu şekilde konuştu: Zorlu bir maç olacağını biliyorduk. Genelde bu tür takımlarla mücadele etmek kolay olmaz. Rakip düşmemek için varını, yoğunu ortaya koyan bir takımdı. Hafta boyunca biz de bu bilinçle maça hazırlandık. Çok şükür bir konsantrasyon sorunu yaşamadık. Maça da iyi başladık. Zaman zaman düştük ancak altından iyi kalktık. Giresun’dan kayıpsız bir şekilde döndüğümüz için mutluyuz.

 

ÇOK DEĞERLİ BİR GALİBİYET

Oynayan oynamayan herkes bütün oldu, sahadaki tüm arkadaşlarımız çok iyi mücadele etti. Gerçekten sıkıntılı bir maç olabilirdi, birçok takım da burada zorlandı. Bizden önce oynanan maçlarda rakiplerimizin kaybetmesi de bu galibiyeti daha değerli kıldı. Bundan sonra da bu şekilde devam etmek için elimizden geleni yapacağız. Bizlere inanmaya devam edin. Hep birlikte güzel günler yaşayacağız.

Güncelleme: 29 Kasım 2023 11:07
X