Okan Eken: Gol atmam kendi açımdan iyi oldu
27 Ocak 2023 12:29

Okan Eken: Gol atmam kendi açımdan iyi oldu

Kocaelispor’un başarılı golcülerinden Okan Eken antrenman öncesinde basının sorularını yanıtladı. Bir süredir fileleri havalandıramayan futbolcu, Kırşehir maçında bulduğu golle üzerindeki stresi de biraz olsun attığını belirtti.

 

SERİK MAÇINA ODAKLANIYORUZ

Kırşehir Futbol Kulübü galibiyeti ile sözlerine başlayan Okan şu şekilde konuştu: Kırşehir Futbol Kulübü karşısında iyi oynadık ve iyi bir galibiyet elde ettik. Bu maç geride kaldı. Rakiplerimizin kayıp yaşaması da iyi oldu. Serik maçına odaklanacağız. İnşallah bu hafta da galip gelip puan farkını açmak istiyoruz.

 

STRES DE BAŞLAMIŞTI

Takımın bir planı var. Oyun planına sadık kaldığımız sürece bir sorun yaşamıyoruz. Bölüm bölüm kopmalar yaşasak da toparlanmayı biliyoruz. Bu hafta gol attığım için çok mutlu oldum. Sonuçta forvet oyuncususun ve insanların da doğal olarak senden bir beklentisi oluyor. Stres de olmaya başlamıştı. Çok şükür bu hafta golle buluştuk ve üzerimdeki stresi biraz olsun attım. İnşallah önümüzdeki maçlarda da böyle devam ederiz.

 

SAMİMİ BİR ORTAMIMIZ VAR

Takıma yeni katılan arkadaşlarımız da var. Bizim burada bir aile ortamımız mevcut. Hepsini aramıza alacağız ve onlar da en kısa sürede bu takıma adapte olacak. Sezon geneli için bir gol sayısı olarak belirlememiştim ama çift hanelere bir an önce ulaşmak istiyorum. Bir an önce çift hanelere ulaşıp takıma daha fazla katkı sağlamak istiyorum.

 

Spor41 

 

Güncelleme: 27 Ocak 2023 12:30
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X