Önder Karakaş işinin başına döndü
Kocaelispor
20 Kasım 2020 Cuma 16:00

Önder Karakaş işinin başına döndü

Kocaelispor'un yeni yöneticilerinden Önder Karakaş’ın Covid-19 testi pozitif çıkmıştı. Sonucun ardından karantinaya giren Karakaş’ın son yaptırdığı test negatif çıktı ve karantina süresi biten Önder Karakaş işinin başına döndü.

 

Genç yönetici açıklamasında “Elhamdülillah 10 günlük karantina süreci sonunda mekana geri döndüm. Tüm hastalarımızın tez zamanda şifa bulması dileğiyle” ifadelerine yer verdi. Öte yandan Kocaelispor’un bir diğer yöneticisi Melih Oral’ın da Covid-19 testi pozitif çıkmıştı. Oral’ın karantina süreci devam ediyor.

 

DİĞER HABERLER

Kıymetini bilediğimiz ADAM… Adnan Dinçer!

Kocaelispor, Dinçer’in kalbinde büyük bir yara açtı ve deneyimli teknik adam o günleri düşündükçe kalbindeki o yara hala kanıyor.  Kocaelispor’un Adnan Dinçer’e manevi borcu çok fazla. Kocaeli basın tarihinde Adnan Dinçer’i ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde sizlere aktarmanın gururunu yaşarken, dinlediklerimiz karşısında bir o kadar üzüldüğümüzü de belirtmek istiyoruz.  İşte gerçek bir futbol emekçisi…Kocaelispor’da bir döneme damga vuran değer…Adnan Dinçer! 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56