Onur Öztonga: Kendimi kanıtlamayabilirim
08 Temmuz 2023 13:45

Onur Öztonga: Kendimi kanıtlamayabilirim

Kocaelispor’un başarılı savunmacılarından, kiralık gönderildiği kulüplerde fire vermeden forma giyen Onur Öztonga yeni sezon öncesi ilk açıklamasını Kocaelispor’u takip eden basın mensuplarına yaptı.

 

İYİ BİR SEZON GEÇİRDİM

Yeni sezonun hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. 2.5 sezondur il dışında kiralık oynuyorum ve bu süreci de verimli geçirdiğimi düşünüyorum. Geçen sezon başı kampına katılmıştım. Karşılıklı anlaşarak hem yönetim hem hoca tarafından ortak bir konuşmanın ardından alınan kararla Nevşehir Belediyespor’da kiralık oynamıştım. 34 maçın 33’ünde 90 dakika forma şansı buldum. Hem bireysel hem de takım olarak iyi bir sezon geçirdik.

 

HERKESE NASİP OLMUYOR

Bu sezona gelecek olursak… Kocaelispor bizim göz bebeğimiz gibi. Ağabeyim Mehmet Öztonga, amcamın oğlu Engin ağabeyim ve peşlerinden de ben 3 kuşak bu formayı terletmiş bulunmaktayız. Bu herkese nasip kısmet olmuyor. Kocaelispor forması altında 1. Lig’de forma giymeyi istiyorum. Bunun için özverili şekilde sezon başı çalışmalarımızı hem hocalar olarak hem teknik kadro olarak başladık. İnşallah Kocaelispor’da kalıcı olurum.

 

HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN

Kendi şehrimin, kendi doğduğum, büyüdüğüm şehrin takımının formasını giymeyi çok istiyorum. Ayrıca bu liglerde oynayıp mücadele etmek de istiyorum. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Ertuğrul hocanın hepimizin bildiği gibi Türkiye liglerinde elde etmiş olduğu başarı tartışılmaz konu.

 

GURUR DUYARAK GELİRİM DEDİM

Buraya gelmeden önce Ertuğrul hoca ile konuşmam olmadı. Yöneticiler beni sezon başı kampında görmek istediklerini söylediler. Bende gurur duyarak gelirim dedim. Ertuğrul hocamız, yöneticilerimiz ve başkanımız sağ olsunlar beni çok iyi şekilde karşıladılar. Ertuğrul hoca gerçekten pozitif bir insan. Yaklaşımı takımdaki herkese çok iyi. İnşallah hem oyuncular hem de teknik ekip olarak güzel, hayırlı, kazasız, belasız güzel bir sezon geçiririz

Güncelleme: 08 Temmuz 2023 13:46
X