Rashad Sadıgov: Kocaelispor’u unutamam
29 Temmuz 2023 13:45

Rashad Sadıgov: Kocaelispor’u unutamam

Kocaelispor’un Süper Lig’de mücadele ettiği 2008-2009 sezonunda formasını giyen Rashad Sadıgov, Kocaelispor çok güzel günler geçirdiğini belirtti ve Kocaeli’ye selam gönderdi.

 

GÜZEL BİR HİS

Azerbaycan’ın Zira takımının teknik direktörü, Kocaelispor’un eski futbolcu ve kaptanlarından Rashad Sadıgov, Kocaeli’ye selam gönderdi.  Yeşil siyahlı formayı 16 kez terleten eski stoper yeni teknik direktör Sadıgov, Kocaelispor ile oynadıkları maçın ardından şu şekilde konuştu: Güzel bir histi hoca olarak Kocaelispor’a ile oynamak. Takımı çok özlüyorum.  Geldiğimizde takım çok zor bir dönemden geçiyordu. Taraftar, futbolcular herkes kenetlendi. Büyük problemlerimiz vardı ancak ona bakmayarak sonuna kadar mücadele ettik. İyi puanlar aldık ama ilk yarıdaki 8 puanın üzerine daha çok puan almamız lazımdı, olmadı, ligde kalamadık.

 

ERTUĞRUL HOCAMIZLA AYRI BİR BAĞIMIZ VAR

Kocaelispor taraftarıyla, kulüple çok güzel hatıralarım var. Takip ediyorum. Geçen sene iyi başladılar, sonra zorluklar oldu. İnşallah bu takım bu sene Süper Lig’e tekrar çıkacak, takım Süper Lig’e yakışıyor. Ertuğrul hocamız da gelmiş. Onunla bizim ayrı bağlarımız var. Beni Türkiye’ye ilk transfer eden hoca. Çok seviyorum kendisini. Hoca olarak da çok başarılı buluyorum. İnşallah beraber iyi neticeler alırız.

 

ZİRA TAKIMIYLA İYİ İŞLER YAPMAK İSTİYORUZ

Zira takımı ile hedefimiz en az Konferans Ligi’ne kalmak. Bu sezon lig daha çok geçecek. Herkes öyle düşünüyor. Takımlar baya transfer yaptılar ve kuvvetlendiler. Bizler de sonuna kadar mücadele edip Avrupa’ya gitmek istiyoruz Allah’ın izni ile. Geçen sene bunu yapamadık. İkinci devreye kötü başladık ve bunun da cezasını sezon sonunda çektik. 2 yıl önce çok daha başarılı olmuş ve kupa finalinde Karabağ’ı penaltılarla elemiştik. İnşallah bu sezon güzel işler yapmak istiyoruz. Kocaeli şehrindeki herkese selamlar.

Güncelleme: 29 Temmuz 2023 13:49
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X