Reis Amaral: Performansımla konuşulmak isterim!
18 Ağustos 2023 11:47

Reis Amaral: Performansımla konuşulmak isterim!

Kocaelispor’un Portekizli futbolcusu Reis Amaral’dan ilk açıklamalar geldi. Amaral performansı ile konuşulmak istediğini belirtti.

 

AİLEMLE DÜZEN KURMAYA ÇALIŞIYORUZ

Kocaeli’ye ilk kez geldiğini belirten Amaral şu şekilde konuştu: Türkiye ligini biliyorum. Tabii ki daha çok Süper Lig'i takip ediyordum. Kocaeli'ye ilk gelişim. Daha önce, eski takımımla birlikte bir devre arası kampı için Türkiye'ye gelmiştim. Ancak şehirde çok fazla gezemedim. Ailem de geldi şu anda ailemle birlikte bir düzen oturtmaya çalışıyor, işlerimi halletmeye çalışıyorum. Ardından şehri gezip ziyaretlerimi yapacağım.

 

BANA HİSSETTİRDİLER

Teklif geldiğinde Süper Lig için iyi bir oyuncu grubu oluşturacakları söylendi. Öyle de oldu. Bu benim için bir tercih sebebiydi. Geçen sezonu iyi geçiremedim ve çok fazla oynayamadım. Burada bu sene gelip daha fazla süre bulup takıma daha fazla katkı verebilmek istiyorum. Teklif gönderdiklerinde, beni gerçekten çok istediklerini bana hissettirdiler ve bu istek de benim kararımı kolaylaştırdı.

 

TARAFTARIMIZDAN BİR İSTEĞİM VAR

Tabii ki taraftarla aramda oluşan bu bağlantı, aramızdaki uyum beni mutlu ediyor. Fakat ben taraftarlarımızla bu bağlantıyı sadece ismimle ya da giydiğim forma numarasıyla değil performansla kurmak isterim, atacağım gollerle, yapacağım asistlerle bunu başarmak istiyorum.  Bu benim için daha önemli. Umarım bu sezon iyi goller atar,daha fazla asist yapar, takıma katkıda bulunurum ve takımımın maç kazanmasına yardımcı olurum. Taraftarımızdan bir isteğim var. Bütün maçlarımıza gelip bizi içeride de, dışarıda da desteklemeleri.

Güncelleme: 18 Ağustos 2023 11:48
X