Sadece sohbet etmişler!
17 Haziran 2022 17:13

Sadece sohbet etmişler!

Yaklaşık 2 hafta kadar önce Kocaelispor yöneticileri Bilal Acar, Yaşar Arslan, Abidin Akyol ve Ekrem Can, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile özel bir görüşme gerçekleştirmişti. Büyükakın ile yapılan bu görüşmenin neden gerçekleştiği merak ediliyordu. Buluşmanın sohbet amaçlı bir görüşme olduğu belirtildi.

 

ENGİN KOYUN’UN HABERİ VARMIŞ

Yapılan son toplantının ardından yöneticiler yeni görevlerini aldı. Kocaelispor’da önemli görev değişikliklerinin olduğu ve bu değişikliklerin altında yatan hususun Büyükakın ile yapılan görüşmeden kaynaklandığı öne sürüldü.  Bahsi geçen 4 yöneticinin, Engin Koyun olmadan yaptığı görüşme kafaları karıştırırken,  buluşmanın Başkan Engin Koyun’un bilgisi dahilinde yapıldığı,  Ekrem Can’ın buluşma öncesi Engin Koyun ile beraber oldukları teyit edildi.

 

AN İTİBARİ İLE GENEL KURUL DOĞRU OLMAZ

Sohbet toplantısında Tahir Büyükakın, yöneticilik süreci öncesinde de yakın olduğu 4 yöneticiye genel kurul alınması ile ilgili düşüncesini sunduğu ancak kendisine devre arasında kesin bir genel kurula gidileceği ve an itibari ile alınacak genel kurul kararının doğru olamayacağını Büyükakın’a ilettikleri ifade edildi.

 

Spor41

Güncelleme: 17 Haziran 2022 17:15
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Şükrü Aslan 04:55 - 19 Haziran 2022

Bu takim devre arasına kadar dayanabilir mi. Cok fazla puan kaybederse öbür devre bu arayı kapamatamazsa 3ncu lige düşme tehlikesi oluşur mu acaba .

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
KOTO
X