Saffet Sancaklı: 54 hafta kaldı
27 Nisan 2023 14:38

Saffet Sancaklı: 54 hafta kaldı

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı teşkilatıyla birlikte bugün Kocaelispor’un antrenmanını ziyaret etti. Sancaklı takıma yaptığı konuşmada “54 hafta sonra Süper Lig’i hep birlikte kutlayacağız inşallah” dedi.

 

BU ARMA ÇOK ÖNEMLİ

Takımla bayramlaşan Sancaklı şu şekilde konuştu: Öncelikle bayramınız mübarek olsun. Bugün güzel ve anlamlı bir gün. Kocaelispor’umuzun doğum günü. Ben de onurla, şerefle Kocaelispor’un takım kaptanlığını yaptım. Bu süreç hayatımın en önemli anılarından birisidir. Engin Başkan ile içeride konuştum. Transfer görüşmeleri yapılınca ve Kocaelispor denilince bu kulübe karşı sempatileri oluşuyor ve tercihlerini buradan yana kullanıyorlar değil mi dedim. “Evet” dedi. Çünkü bu arma çok önemli.

 

KALKTIK GOL GELDİ

Sizleri takip ediyorum. İnşallah 2 hafta sonra şampiyonluğu da kutlayacağız. 1 senede 52 hafta var, 2 hafta da şimdi, 54 hafta. İnşallah 54 hafta sonra burada Süper Lig’i kutlayacağız. Hepinize başarılar diliyorum. Bu hafta maçtaydık. Gol gelmedi ve dedim ki arkadaşlara “Uğursuzluk bizde olabilir, kalkalım…” Ayağa kalktık gol geldi. Demek ki benim maçlara gelmemem lazımmış. Takımı bu sezon iki kez izledim. Çok beğendim. İnşallah, Allah ömür verirse Kocaelispor’un şampiyonluğunu burada hep birlikte kutlayacağız.

Güncelleme: 27 Nisan 2023 14:38
X