Sakaryaspor’dan açıklama
02 Mart 2023 23:32

Sakaryaspor’dan açıklama

Gelirleri deprem bölgesine bağışlanmak üzere oynanan Kocaelispor - Sakaryaspor maçına gölge düşmüş maçın bitimine 5 dakika kala sahaya atlayan bir taraftar Hodri Meydan tribünlerine doğru koşarak Kocaelispor taraftarını tahrik etmişti.

Depremzedelerin de izlediği bu maç tüm ülkede konuşuldu. Sakaryaspor Kulübü maçın ardından yaptığı açıklamada 3-5 kişinin çıkardığı olayların maçı gölgelenmesine izin vermeyeceklerini belirtti.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Dün akşam oynadığımız yardım ve dostluk maçında, insanlıktan nasibini almamış 3-5 kişinin yapmış olduğu çirkinliklerin stadyumdaki 25 bin kişinin bize yaşatmış olduğu güzellikleri gölgelemesine izin vermeyeceğiz. Dün gece bizi en güzel şekilde ağırlayan başta Engin Koyun olmak üzere Kocaelispor camiası ile taraftarlarına ve depremzedelere destek olmak için tribünde yerini alan Sakaryaspor taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah deprem bölgesindeki kardeşlerimizin dertlerini bir nebze de olsa ilaç olacağız. Ülke olarak yaşadığımız bu zor günlerde kötülüğün, iyiliğin önüne geçmesine asla müsaade etmeyeceğiz. 

 

Güncelleme: 02 Mart 2023 23:34
Başak Yemek
Arslan Teknik
X