Sakarya’ya küfür etmeye de ceza yemeye de doymadık!
18 Mart 2023 01:19

Ne zaman akıllanacağız! Sakarya’ya küfür etmeye de ceza yemeye de doymadık!

Bucaspor ile deplasmanda oynanan maçı yerinde izleyen Kocaelispor taraftarına Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun kararınca çirkin ve kötü tezahürat sebebiyle önümüzdeki ilk deplasman olan Fethiyespor maçına “Deplasman Yasağı” getirildi.

 Temsilcinin raporunda maç boyunda 4 kez 20’şer saniye Sakaryaspor’a edilen küfür yazılı olduğu öğrenildi. Hodri Meydan Taraftarlar Derneği konuyla ilgili olarak açıklama yayınladı.

 

AÇIKLAMA

En son 03.03.2023 tarihinde yapmış olduğumuz uyarıya bugün bir yenisini daha eklediğimiz “SEYİRCİ YASAĞI” durumumuza istinaden, deplasmanda karşılaşmış olduğumuz Bucaspor müsabakasında Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kararınca çirkin ve kötü tezahürat sebebiyle önümüzdeki ilk deplasmanımız olan Fethiyespor müsabakasına “DEPLASMAN YASAĞI” getirilmiştir.

 

KREDİMİZ KALMADI

“Deplasman müsabakalarında tarafımıza verilen tüm kredileri tükettiğimiz gibi, aynı şekilde iç saha müsabakalarımızda da hiç bir kredimiz bulunmamaktadır.” İç saha maçlarımızda da olası bir küfür, sahaya yabancı madde atılması, çirkin-kötü tezahürat ve olası taşkınlıkta, bir sonraki ev sahipliğini yapacağımız müsabakada da tarafımıza “SEYİRCİ YASAĞI” uygulanacaktır.

 

KARŞILIĞINI ALACAKTIR

Bundan sonraki süreçte tüm taraftarlarımızdan önümüzdeki oynayacağımız müsabakaların önemini bilerek hareket etmelerini istiyor, takımımızın şampiyonluk yolunda olduğu ve daha da kenetlenmemiz gereken bu dönemde; camiamızı sükunete, sakin olmaya, küfür ve saha olaylarından uzak durmaya davet ediyoruz. Bugünden itibaren tribünde kendini bilmezce hareket eden her kim olursa olsun, takımımıza ve tribünlerimize verdiği zararın karşılığını fazlasıyla alacaktır!

 

Saygılarımızla.

 

Güncelleme: 18 Mart 2023 01:22
X