Samed Ali: Bu kez finallerde sorun yaşadık
17 Ocak 2023 20:32

Samed Ali: Bu kez finallerde sorun yaşadık

Kocaelispor’un ofans oyuncularından Samed Ali Kaya, deplasmanda 0-0 sona eren Kırklarelispor maçının ardından 2 puan kaybettiklerini ifade etti ve daha dikkatli olacaklarının altını çizdi.

 

LİDERLİĞİ ALMAK İSTİYORDUK

Maç genelinde pozisyonlar bulduklarını ifade eden Samed Ali Kaya şu şekilde konuştu: Buraya kazanmaya gelmiştik. Kırklareli’nden 3 puanla dönüp, liderliği almak istiyorduk. Maç boyunca istediğimiz pozisyonları bulduk ancak sonuca yansıtamadık. Bugün olmadı, üzgünüz. Bundan sonraki maçımızı kazanıp tekrardan o liderliği alacağız ve sezon sonuna kadar koruyacağız. İnşallah sonunda şampiyon olacağız.

 

ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK

Maç genelinde pozisyonlarımız var. Aslında şimdiye kadar finallerde çok sorun yaşamıyorduk. Kırklarelispor maçında değerlendiremedik. Bu maçtan gerekli olan dersleri çıkaracağız ve daha dikkatli olacağız. Buca maçının berabere bitmesi, bizim yeniden liderliği elimize geçirme ihtimalimizin olması bizi strese sokmadı. Sahada elimizden gelen mücadeleyi verdiğimizi düşünüyorum. Kazansaydık çok iyi olurdu, dediğim gibi bugün olmadı.

 

Spor41

Güncelleme: 17 Ocak 2023 20:32
X