Samed Ali Kaya: Hepimizin çok büyük emeği var
14 Mayıs 2023 12:25

Samed Ali Kaya: Hepimizin çok büyük emeği var

Kocaelispor’da golcü futbolcu Samed Ali Kaya basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Sezon başından beri hepimizin çok büyük emeği var. Hazırlıklarımızı şampiyonluk parolasıyla yaptık. Artık sonundayız” dedi.

 

HAK ETTİĞİMİZ KUPAYI ALACAĞIZ

Salı günkü Kastamonuspor maçında stadın dolacağına inandığını belirten Samed Ali şu şekilde konuştu: Her maça final maçı gözüyle baktık. Gerçek final bizim için Kastamonu maçı olacak. Karşılaşmayı kazanıp hak ettiğimiz şampiyonluk kupasını alacağımıza inanıyorum. Kocaeli’de çok fazla işçi taraftarımızın olduğunu biliyoruz. Doğru, salı günü oynamamız dezavantaj ama burası Kocaeli ben yine de stadın büyük oranda dolacağına inanıyorum. İmkanı olan herkesi bekliyoruz ama gelemeyenlerin kalbinin burada olacağını biliyoruz.

 

HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Gol krallığı için iddialı olduğumu bilmiyordum. Ligin ilk yarısında böyle bir hedefim vardı ama sakatlandıktan sonra oynamadığım sürede gol krallığı yarışının ne durumda olduğunu takip de etmedim. Sezon başı hep beraber bir isteğimiz vardı. Bireysel başarıdan çok takımı şampiyon yapmak tek amacımızdı. Benim atacağım gollerle kazanırsak, hem gol krallığı hem şampiyonluk gelirse bu beni ekstra mutlu ve motive eder.

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 12:25
X