Samed Ali Kaya: Krallık aklımda yok
14 Mayıs 2023 11:51

Samed Ali Kaya: Krallık aklımda yok

Etimesgut Belediyespor galibiyetinin kilit ismi, 2 gol 1 asist ile oynayan Samed Ali Kaya, haftaya evimizde oynayacağımız Kastamonuspor maçı ile şampiyonluğu kazanacaklarını aktardı ve önemli olan gol krallığı değil takımın başarısı ve şampiyonluğu dedi. 

 

HAK ETTİK

Şampiyonluk yolunda altın değerinde 3 puanı hanesine yazdıran Kocaelispor'un golcü ismi Samed Ali Kaya galibiyeti değerlendirdi. 2 gol 1 asistle adeta maçı tarafımıza hediye eden Samed Ali şu cümleleri aktardı: "Büyük bir galibiyet aldık. mücadelemizi sonuna kadar verdik. Maçı hakkımızla kazandık. Burada şampiyonluk olmadı, ama inşallah haftaya evimizde hak ettiğimiz şampiyonluğu kazanacağız.

 

ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL

Sezon başında veya şimdilerde de gol krallığı ile ilgili bir beklentim yoktu. Sezona takıma verebileceğim katkıyı vermek için başlamıştım. Yapabildiğim kadar gol ve asist katkısı vermek istiyordum. Sezon arasında uzunda bir sakatlık dönemi geçirdim. Takımın şampiyon olması gol krallığından çok daha önemli. Şampiyon olalım golü kimin attığının bir önemi yok. Yeter ki şampiyon olalım.

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 11:52
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X