Şampiyon net konuştu: Geri dönmeyiz artık
21 Nisan 2023 20:42

Şampiyon net konuştu: Geri dönmeyiz artık

Kocaeli ve ülke karate tarihinin prensi, 2020 Tokyo Olimpiyatları ikincisi Eray Şamdan, Kocaelispor’un İskenderunspor ile oynadığı maçı tribünden izledi. Arkadaşı Burak Seçkin ile kritik maçı izleyen şampiyon sporcu elde edilen galibiyetin ardından “Bundan sonra geri dönmeyiz artık” dedi.

 

KOCAELİSPOR MAÇLARINI KAÇIRMIYOR

İlimizin gururu, kilosunda dünyanın en iyi karatecileri arasında yer alan, son olimpiyat ikincisi Eray Şamdan, Kocaelispor’un İskenderunspor ile oynadığı ve 1-0 kazandığı maçı arkadaşı Burak Seçkin ile birlikte tribünden izledi. Sıkı bir Kocaelispor taraftarı olan, kamplardan ve şampiyonlardan zaman bulduğunda Kocaelispor maçlarını kaçırmayan Eray Şamdan, Nokta Gazetesi’ne konuştu.

 

ÖNE GEÇMEK ÇOK İYİ OLDU

Eray Şamdan maçın ardından yaptığı değerlendirmede şu görüşlere yer verdi: Arkadaşım Burak ile Kocaeli Stadı’na geldim. Çok heyecanlı bir maç oldu. Zorlu geçmesini bekliyordum zaten. Bence öne geçmemiz çok iyi oldu. Çünkü İskenderun topla iyi oynayan, oyuna yön veren bir takımdı. Geriye düşseydik sıkıntı olabilirdi. Tabii ki kırılma anında başta kalecimiz Gökhan’ı ve takımımızı tebrik ediyorum.

 

ANKARA’DAN ŞAMPİYON DÖNECEĞİZ İNŞALLAH

6 puanlık maçı kazandığımız için çok mutluyum. Puan farkı 6’ya çıktı. Pazar günü Hem Buca hem de biz hükmen kazanacağız. Karacabey maçını İzmit’te oynayacağız. Bu maç da final gibi geçecek. Arkasından Ankara’ya gideceğiz. Aynı hafta Van ile Buca oynayacak. Bundan sonra geri dönmeyiz artık. İnşallah Ankara’dan da şampiyon olarak döneceğimize inanıyorum. Geçen sezon çok yıpranan ve 2. Lig’e düşen şehrimizin böyle bir sevince, birlikteliğe ihtiyacı var.

Güncelleme: 21 Nisan 2023 20:43
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X