Şampiyonluk plaketlerini Hürriyet’in elinden aldılar
Kocaelispor
23 Nisan 2021 Cuma 22:42

Şampiyonluk plaketlerini Hürriyet’in elinden aldılar

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaelispor Kulübü ziyaretinde farklı bir jestte bulundu. Hürriyet, yeşil siyahlıların geride bıraktığımız sezon şampiyonluk yaşadığı kadrodaki futbolculara anlamlı bir plaket takdim etti.

 

TAM 160 PLAKET HAZIRLANDI

Burak Süleyman, Semih Karadeniz, Taha Batuhan Yayıkçı, Kemal Can Aydemir ve Mesut Özdemir, Hürriyet’in elinden şampiyonluk plaketlerini aldı ve Başkan Hürriyet’e nazik düşüncesinden ötürü teşekkür etti. Öte yandan Kocaelispor’un geçmiş yıllardaki şampiyonluklarında emek sarf eden başkan, teknik kadro ve futbolcular için yaklaşık 160 adet plaket hazırlandı. Kocaelispor’un şampiyonlarına bu plaketler de zaman içerisinde İzmit Belediyesi görevlileri tarafından takdim edilecek.

 

Spor41

 

Kemal Can Aydemir

 

Taba Batuhan Yayıkcı

 

Mesut Özdemir

 

Semih Karadeniz

DİĞER HABERLER

Kıymetini bilediğimiz ADAM… Adnan Dinçer!

Kocaelispor, Dinçer’in kalbinde büyük bir yara açtı ve deneyimli teknik adam o günleri düşündükçe kalbindeki o yara hala kanıyor.  Kocaelispor’un Adnan Dinçer’e manevi borcu çok fazla. Kocaeli basın tarihinde Adnan Dinçer’i ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde sizlere aktarmanın gururunu yaşarken, dinlediklerimiz karşısında bir o kadar üzüldüğümüzü de belirtmek istiyoruz.  İşte gerçek bir futbol emekçisi…Kocaelispor’da bir döneme damga vuran değer…Adnan Dinçer! 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56