Serhat Doğukan ve Fatih Bektaş, Zonduldak’ta iyi işler çıkarıyor
24 Kasım 2023 10:12

Serhat Doğukan ve Fatih Bektaş, Zonduldak’ta iyi işler çıkarıyor

Kocaelispor’dan Zonguldak Kömürspor’a kiralanan Serhat Doğukan Taşdemir ve Fatih Bektaş attıkları gollerle Karadeniz ekibine hayat veriyor.

KÖMÜR SEZONA KÖTÜ BAŞLADI

Kocaelispor ile sezon öncesi kampı yapan orta saha oyuncusu Serhat Doğukan Taşdemir ile kanat oyuncusu Fatih Bektaş, 2. Lig takımlarından Zonguldak Kömürspor’a kiralandı. Batı Karadeniz ekibi sezona iyi başlayamadı ve 9. haftaya kadar galibiyet elde edemedi. 9. maçında deplasmanda Nazilli Belediye’yi 3-0 ile geçen Kömürspor’da takımın son golü Fatih Bektaş’tan geldi.

 

BURSA MAÇINDA İKİSİ DE GOL ATTI

Gerek Serhat gerekse de Fatih son iki haftada adından oldukça söz ettirdi. İki hafta önce Zonguldak ekibinin zorlu Ankara Demir’i 1-0 yendiği maçın tek golü Serhat Doğukan’dan geldi. Son hafta ise Zonguldak Kömür’ün rakibi Bursaspor’du. 3-3 biten maçta Serhat ve Doğukan 1’er golle 3-3 sona eren maçta alınan 1 puanın kilit isimleri oldu. Serhat Doğukan bu sezon 8 maçta sahaya 11’de çıktı ve 593 dakikada 2 gol attı. Fatih Bektaş da 14 maçta sahaya çıktı ve 1203 maçta fileleri 3 kez havalandırdı. 

Güncelleme: 24 Kasım 2023 10:14
X