Sıkıldıkça Kocaelispor’a neden küfür edersiniz ki!
03 Ekim 2022 16:05

Sıkıldıkça Kocaelispor’a neden küfür edersiniz ki!

BAL 14. Grup maçında Değirmenderespor ile Gebzespo, Değirmendere Stadı’nda karşılaştı. Zorlu mücadelede önce gelmeyeceği açıklanan ancak siyaset baskısı ile tribüne gelen Gebzespor taraftarı ortada hiçbir şey yokken Kocaelispor’a karşı galiz küfürler etti. Küfürlerden nasibini Gölcükspor da aldı. Ardından taraflar bir birine taş attı. Siyasetin kurbanı ise Değirmenderespor oldu! İşte hem küfür olayı hem de maçtaki diğer detaylar…

 

GEBZESPOR TARAFTARI STADA GİRER GİRMEZ KOCAELİSPOR’A KÜFÜR ETTİ, KÜFÜRLERİ MAÇ BOYU SÜRDÜ

Maçın başlamasından kısa bir zaman sonra özellikle deplasman tribününde olaylar meydana geldi. Stat tellerine zarar veren kimi taraftarlar girmemeleri gereken bölümlere girerken, kimi taraftarlar sahaya girmeye çalıştı. İki takım taraftarları da birbirlerine yabancı madde attı. Bu esnada yaşanan olaylar sonrası maçı durduran hakem yaklaşık 10 dakika sonra tekrar başlama düdüğünü çaldı. Gebzespor taraftarının maç boyunca Kocaelispor ve Gölcükspor’a ettiği küfürler de maçın öne çıkan detaylarındandı.

 

ESKİ KOCAELİSPORLULAR RAKİP OLDU

Maçın çoğunluğu ortada geçerken, takım savunmalarını ve ekstra bireysel performanslar skor için belirleyici oldu. Maçta eski Kocaelisporlular buluştu. Kocaelispor Eski Teknik Direktörü Ümit Metin Yıldız ve yardımcısı Fikret Özcan bu sezona Gebzespor'da başladı. Aynı zamanda Kocaelispor’un eski futbolcuları Mert Yavuz Gebzespor'un, Fatih Adıgüzel, Onur Kandöken ve Eray Doğan Değirmenderespor'un formasını terletti.

 

İLGİ YOĞUNDU

Takımın eski kaptanlardan Hamza Mutlu ve sezon başında görev ayrılan U-17 antrenörü Emre Denizli maçı izleyenler arasındaydı.  Gün içerisinde yoğun yağmur olsa da maça ilgi fazlaydı. Gerek deplasmana gelen Gebzespor taraftarı, gerek maçı izlemeye gelen seyirciler tribünleri doldurdu.

 

İLGİNÇ KIRMIZI KART

Maçın bitimine az bir süre kala Gebzespor'un forvet oyuncusu Aykut Sevim değişiklik için hakemin yakın taraftan saha kenarına çıkma uyarısını dikkate almayınca ilk sarı kartını gördü. Devamında hakemin uyarılarına rağmen, kenara gelmekte ağır davranınca aynı dakika içinde ikinci sarı kartı ve ardından kırmızı kartı gördü. Dolayısıyla değişiklik de iptal olmuş oldu.  Maçı KASKF Başkanı Murat Aydın, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, siyasi partilerin Gölcük temsilcileri de izledi.

 

Haber ve detaylar – Spor41 - Mert Cengiz

 

Güncelleme: 03 Ekim 2022 16:06
YORUMLAR
  • Toplam 3 yorum
Hakan Ulu 20:49 - 04 Ekim 2022

Sa.karıların kölesi Gebzenin pislikleri.

0 Beğenmedim
41G 22:46 - 03 Ekim 2022

Değirmendere Gölcükten pek haz etmez , geçen sene küme düştüğümüzde ve bal'da aynı gruba düşünce gölcüğün ağır abileri hep değirmendereden yana oldular , Değirmenderelilerde kendini nimetten saydı , bu kentin ağabeyi Gölcükspordur diğerileride onun kanatlarının altıdır hal böyle olunca değirmendereyi keni haline bıraktı gölcüklüler kendileri başa çıksaydı . Diğer türlü gebzeye cehennem olurdu o stat .

0 Beğenmedim
41K 17:15 - 03 Ekim 2022

Bunlarda kendini nimetten sanıyor işte baş ligiyle işimiz olmaz gitsinler oradaki takımlarla kapışsınlar hakettikleri yerdeler ama bu ayıp gölcüğe yazar geçen sene koydu bunları şampiyon yapmadı oraya gidip bunların hakkını vermeleri gerekiyordu küfür ettirmemeli lazımdı Karamürsel’e geldiler küfür ettiler gelin diye bağırdılar gittiğimizde korkudan dişleri çenesine vuruyordu hemen tatlıya bağlamaya çalıştılar he bunlarda kurnaz gerçi nereye kaç kişi gideceğini iyi biliyorlar

0 Beğenmedim
X