Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz!
04 Haziran 2022 00:51

Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz!

Manisa’da düzenlenen Ortaokullar Arası Futbol Türkiye Şampiyonası’nda kürsünün en üstünde yer alarak tarihi bir başarıya imza atan İzmit 28 Haziran Ortaokulu, Kocaelispor Kulübü tarafından son derece güzel bir etkinlikle ödüllendirildi. Yemekli organizasyonda şampiyon teknik kadro ve sporculara üzerlerinde isimleri yazılı atkı ve çok şık bir kol saati de hediye edilirken, ailelerin coşkusu ve heyecanı görülmeye değerdi.

 

AKYOL VE ÖZDEMİR ÖNCÜ OLDU

Ağırlıklı olarak Kocaelispor U-13 ve 14 takımı futbolcularından oluşan kadro ile Türkiye şampiyonu olan İzmit 28 Haziran Ortaokulu için düzenlenen etkinliği Kocaelispor Alt Yapıdan Sorumlu yöneticileri Zeynel Abidin Akyol ve Dursun Özdemir organize etti. Maide Restoran’daki buluşmada Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun, Alt Yapıdan Sorumlu Yönetici Zeynel Abidin Akyol, Alt Yapı Genel Koordinatörü Zeki Kaya, Gençlik Gelişim Sorumlusu Ramiz Soydaş, Futbol Okulu Koordinatörü Göksel Ali Argun, Alt Yapı İdari İşler Sorumlusu Volkan Elmaser, aynı zamanda sporcu velisi olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Barış Çoban, İzmit 28 Haziran Ortaokul Müdürü Murat Doyaroğlu, Müdür Yardımcısı Şengül Kurt, Okul Rehber Öğretmeni Esma Turan, Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Okur ve aileler katıldı.

 

Alt Yapıdan Sorumlu yöneticileri Zeynel Abidin Akyol, Okul Müdür Yardımcısı Şengül Kurt'a plaketini takdim etti. 

 

6 BİN OKUL ARASINDA ZİRVEDE BİTİRDİLER

Mitat Atalay’ın moderatörlüğünde gerçekleşen kutlama programında söz alan sporculardan Doruk Yazıcılar’ın annesi Gülçin Bağ başarıdan ötürü çok mutlu olduklarını ifade ederken, tesisleşmenin önemine değindi. Başkan Engin Koyun, Avrupa’daki örnekleri hatırlattı ve artık futbol kulüplerinin öz kaynak düzeni ile ayakta duracağını bu nedenle de sporcu gelişiminin çok kıymetli olduğunu ifade etti. Okul Müdürü Murat Doyaroğlu, 6 bin okul arasında elde edilen şampiyonluğun tarif edilemez bir başarı olduğunun altını çizdi ve emeği geçen herkesi kutladı.

 

Alt Yapıdan Sorumlu yöneticileri Zeynel Abidin Akyol, Okul Müdür Yardımcısı Şengül Kurt'a plaketini takdim etti. 

 

KARTEPE KUYUMCULUK’TAN ÇOK ŞIK SAATLER HEDİYE EDİLDİ

Alt Yapı Genel Koordinatörü Zeki Kaya, Kocaeli’de çok sayıda yetenekli çocuğun olduğunu, doğru ellerde yıllarca Kocaelispor’un ve farklı kulüplerin zorluk çekmeyeceğini ifade etti, Gençlik Gelişim Sorumlusu Ramiz Soydaş ise şehirdeki yetenekli çocukları doğru bir politika ile araştırdıklarını, kendilerine de bu konuda destek veren kulüplere teşekkürlerini sundu. Konuşmaların ardından plaket takdimi gerçekleşti ve 28 Haziran’ın şampiyon sporcuları, teknik kadrosu ile okul idaresi sahneye davet edilerek onurlandırıldı. Kendilerine Kartepe Kuyumculuk’tan çok şık kol saati ve üzerilerinde isimleri yazılı atkıları takdim edilen şampiyonlar gün sonunda aileler ve kurmaylarla ile birlikte dev bir aile fotoğrafı verdi.

 

Spor41

 

28 Haziran Ortaokulu Müdürü Murat Doyaroğlu

 

Alt Yapı Genel Koordinatörü Zeki Kaya plaketini 28u Haziran Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Okur'a sundu.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Barış Çoban, Rehber Öğretmen Esma Turan'a plaketini sundu.

 

Kocaelispor Gençlik Gelişim Sorumlusu Ramiz Soydaş, Futbol Okulu Koordinatörü Göksel Ali Argun'a plaketini takdim etti.

 

Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun, Okul Müdürü Murat Doyaroğlu'na plaket takdim etti.

 

Sporculardan Doruk Yazıcılar'ın annesi Gülçin Bağ söz aldı ve tesis isteğinde bulundu.

 

 

 

Zeynel Abidin Akyol'un hediyeleri, Kartepe Kuyumculuk'tan çok şık kol saatleri sporculara takdim edildi.

 

 

Güncelleme: 04 Haziran 2022 01:07
X