Son düdüğe kadar!
18 Ağustos 2023 13:30

Son düdüğe kadar!

Pazartesi günü Eyüpspor ile karşılaşacak olan Kocaelispor’da zorlu maçın hazırlıkları Brunga Tesisleri’nde yapılan antrenmanla sürüyor.

 

OKAN VE BEYKAN VEDA ETTİ

Sezonu 2-0’lık Manisa Futbol Kulübü yenilgisi ile açan Kocaelispor ikinci maçında deplasmanda Eyüpspor ile pazartesi akşamı karşılaşacak. Yeşil siyahlılar bu maçın hazırlıklarına Körfez Kocaelispor Brunga Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam ediyor. Yöneticilerden Veli Başkurt, Çetin Zerenoğlu ile izleme ekibinden Zeki Kaya ile Nihat Köksal’ın da izlediği antrenmanda veda eden Kastamonuspor ile anlaşan Okan Eken ve Elazığspor ile anlaşan Beykan Şimşek katılmadı.

 

BARIŞ ALICI HIRS KÜPÜ

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam Kocaelispor’un son transferi, kanat oyuncusu Barış Alıcı’yı takımla tanıştırdı ve futbolcular ise sıcak bir şekilde Barış’a hoş geldin diyerek futbolcuyu alkışlandı. Antrenman ısınma koşusu ve ısınma hareketleri ile başladı. Pas ve istasyon çalışmalarının sürdüğü çalışmada Teknik Direktör Sağlam takımı 3’e böldü ve yarım sahada maç yaptırdı. Antrenman çift kale maçla sona ererken takımın genel olarak moralinin iyi olmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Güncelleme: 18 Ağustos 2023 13:30
X