Tam 4 milyon! Yazık günah!
10 Haziran 2023 12:08

Tam 4 milyon! Yazık günah!

Nokta Medya Spor Müdürü Erdem Övüç’ün hazırlayıp sunduğu Yeşil Siyah programının canlı yayın konuğu olan Kocaelispor İdari Asbaşkanı Veli Başkurt önemli açıklamalara imza attı.

 

YALVARIYORUM ARTIK

Başkurt, Eryaman Stadı’nda oynanan Kocaelispor – Etimesgut Belediyespor maçının ardından kulübe 253 bin liralık hasar faturası geldiğini belirtti. Başkurt öte yandan sezon genelindeki toplam rakamın 4 milyonu geçtiğini söyleyerek şu ifadelere yer verdi: Çok acı bir durum. Bu 253 bin lira belki de alt yapımıza harcanacaktı. Biraz vicdan olsun. Bu nedir, koltuk kırmak neyin nesidir! Ben anlamıyorum! Kocaelispor orada şampiyonluk maçını oynadı. Yalvarıyorum artık!

 

KENDİ STADIMIZDA 3 MİLYON

Kimse kusura bakmasın ama bu aşağılık bir durum. Bağırıyorlar ya “Yönetim kurulu onu yedi, bunu yedi” diye… Bizim yediğimiz bir şey yok da, ama bu faturayı yedik. Bu sezon sezon başından bu güne kadar stadımızda yaklaşık 3 milyon lira fatura çıktı. 35 adet loca koltuğu, 780 maraton tribün koltuğu, 2 kapı, 2 loca camı kırıldı. Kastamonu maçının ardından yedek kulübesinin üzeri kırıldı, kale fileleri söküldü, direkler yamuldu. PFDK’dan da 750 bin lira ceza geldi. Toplam 4 milyonluk bir zarardan bahsediyoruz.

 

Güncelleme: 10 Haziran 2023 12:09
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
JaWs 15:14 - 10 Haziran 2023

MAÇA GİRMEDEN O KOLTUKLARIN KIRIK OLMADIĞINI TESPİT ETTİRDİNMİ FOTOĞRAFLARI VARMI ONUDA PAYLAŞIN

0 Beğenmedim
X