Tarifsiz acı!
04 Mayıs 2024 12:40

Tarifsiz acı!

Geride bıraktığımız sezon 1. Lig’e yükselen Kocaelispor'un teknik kadrosunda yer alan Yardımcı Antrenör Mustafa Kahraman anne ve babasını trafik kazasında kaybetti.

 

BÜYÜK ŞOK VE ACI

Kocaelispor'un geçen sezon elde ettiği şampiyonluğunda teknik kadroda yardımcı antrenörü olarak görev yapan ve Kocaelisporluların çok sevdiği Mustafa Kahraman’ın annesi Ayfer Kahraman ve babası Kadir Kahraman trafik kazasında hayatını kaybetti. Bu sezon Kastamonuspor’da görev alan Mustafa Kahraman büyük bir şok ve acı yaşarken Kocaelispor Kulübü ile Kastamonuspor Kulübü taziye mesajları yayımladı.

 

KOCAELİSPOR’UN AÇIKLAMASI

Kocaelispor’dan yayınlanan mesajda "Geçtiğimiz sezon gelen şampiyonlukta teknik ekibimizde görev yapmış olan Yardımcı Antrenör Mustafa Kahraman’ın anne ve babasının trafik kazasında hayatlarını kaybettiklerini büyük bir üzüntüyle öğrendik. Mustafa Kahraman’ın değerli ailesine Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

 

KASTAMONUSPOR’UN AÇIKLAMASI

Kastamonuspor ise “Kulübümüz yardımcı antrenörlerinden Mustafa Kahraman’ın kıymetli annesi Ayfer Kahraman ile kıymetli babası Kadir Kahraman’ı elim bir trafik kazasında kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhum ve merhumeye Allah’tan rahmet başta değerli hocamız Mustafa Kahraman olmak üzere dost ile akrabalarına sabır ve başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Mekanları cennet olsun” paylaşımını yaptı.  

 

Spor41 olarak merhume Ayfer Kahraman ve merhum Kadir Kahraman’a Allah’tan rahmet, Mustafa hocamıza ve kederli aileye sabır diliyoruz…

 

Güncelleme: 04 Mayıs 2024 12:40
X