Tayfun Aydoğan: Adım adım...
08 Mart 2023 19:48

Tayfun Aydoğan: Adım adım...

Kocaelispor’un başarılı orta saha oyuncularından Tayfun Aydoğan, 3-0 kazanılan Uşakspor maçının ardından konuştu. Yetenekli orta saha oyuncusu şampiyonluk hedeflerine her geçen gün yaklaştıklarını belirtti.

 

İYİ MÜCADELE ETTİK

Tayfun, Uşakspor karşısında maç boyunca kontrolü bırakmadan mücadele ettiklerini belirtti ve şu şekilde konuştu: Uzun bir süreden sonra lige döndük. Güzel bir galibiyet oldu. Bu sürece iyi başlamak istiyorduk çünkü uzun bir aradan sonra lige dönmek kolay olmuyor. Zor bir süreçten geçtik biliyorsunuz ki. Çok şükür ki iyi başladık. Maç sonuna kadar kontrol bizdeydi. Oyun genelinde gerçekten iyi mücadele ettik.

 

BU BÜYÜK ŞEHRE ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR

Maçı 3-0 kazandık belki ama belki 4-5 bile olabilirdi. Taraftarımızın önünde galip geldiğimiz için mutluyuz. Puan farkı da 8’e çıktı. Aynı ciddiyetle, aynı enerjiyle, aynı coşkuyla inşallah devam edeceğiz. Hedefimize yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Bu büyük şehre şampiyonluk yakışır. Kupayı burada kaldıracağız. Tekrardan bütün takımı tebrik ediyorum. Maç sonlarına doğru yorgunluk oldu, darbeye bağlı ağrım oluştu. Onun dışında bir problemim yok.

 

Güncelleme: 08 Mart 2023 19:52
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X