Tayfun Aydoğan: Bu tarz geri dönüşleri yapan takımız
27 Kasım 2022 10:57

Tayfun Aydoğan: Bu tarz geri dönüşleri yapan takımız

Kocaelispor’un başarılı orta saha oyuncusu Tayfun Aydoğan bir maçta da geriden geldiklerini belirtti ve “Bu tarz geri dönüşleri yapan takımız” dedi.

 

10 KİŞİYKEN DE POZİSYON VERMEDİK

Zor bir deplasmana geldiğimizin farkındaydık. Maça gerçekten iyi başladık, rakibimize fırsat vermedik ve oyun üstünlüğü sürekli bizdeydi. Kırmızı kartı gördükten sonra biraz etkilendik ancak oyunu hiçbir zaman bırakmadık. 10 kişiyken de pozisyon vermedik ancak talihsiz bir gol yedik. Ardından 2. golü de kalemizde görsek de pes etmedik. Saha içinde de birbirimize söyledik ve son düdüğe kadar bırakmamamız gerektiğini ifade ettik. Çünkü bir bu tarz geri dönüşleri yapan takımız.

 

1 PUAN ÖNEMLİ

2-0’dan sonra erken gol bulmamız bizi tekrar oyuna soktu. Son ana kadar mücadelemizi verdik ve maçı 2-2 tamamladık. Bunu yapmamız lazımdı, çünkü biz Kocaelispor’uz, şampiyonluğa oynuyoruz. Zor oldu ama alınan 1 puan önemli. Rakibimiz de üst sıralar için mücadele ediyor. Deplasmandayız, uzun süre 10 kişi oynamışız ve 2-0 da gerideyiz. Tüm takım arkadaşlarım 2 kişilik oynadı. Hepsinin ayağına yüreğine sağlık. İnşallah serimiz devam eder.

 

HAZARHAN’I TEBRİK EDERİM

Sarıyer maçında da 3-0’dan gelmiştik. Dahası Yalçın abinin çıktığından da haberimiz yoktu. Burada da 2-0’ken üstünlüğü vermedik. Biraz yorulduk ama bırakmadık. Mehmet abi kırmızı kart gördükten sonra “Üzülme, kafanı yorma senin için oynayacağız” dedik. Kenardan gelen arkadaşlarımız da katkı sağladı. Hazarhan’ı tebrik etmek lazım. Az süre alıyordu böyle bir maçta oyuna girdi, golünü attı ve bizi maçta tuttu. Rakibimiz de iyi mücadele etti, öne geçtiler, onlar için de uzatmada yenilen gol kötü olmuştur. Bizim ise buradan çıkaracağımız dersler olduğunu belirtmek isterim.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

Güncelleme: 27 Kasım 2022 11:38
X