Tayfun Aydoğan: Sabrın sonu selamettir
25 Eylül 2022 20:21

Tayfun Aydoğan: Sabrın sonu selamettir

Sezon başından beri ortaya koyduğu performans ile takımın en istikrarlı futbolcuları arasında yer alan Tayfun Aydoğan maçın ardından sezon sonunda şampiyon olacaklarına inandıklarını belirtti.

 

ERKEN GOL İYİ OLDU

Kaliteli bir oyuncu grubuna sahip olduklarının altını çizen Tayfun şu şekilde konuştu: Uşak maçına biraz kötü başladık. Rakibimiz de kötü gidiyordu. Baskılı başlayacaklarını biliyorduk. Erken gol bulduk, bu bizim için iyi oldu. Biraz kapanır gibi gözüktük, 1-2 de pozisyon verdik. Devre arasında hatalarımızı konuştuk. Topun biraz daha bizde kalması gerekiyordu. Bunu sağladığımızda nasıl bir takım olacağının farkındaydık.

 

SERİ YAKALAYACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM

İkinci yarıda bunu başardık ve çok daha iyi oynadık. Karakterimizi, kişiliğimizi koyduk. Geçtiğimiz maçlarda da iyi oynayıp golleri atamamıştık, Uşak maçında bunu kırdık. Daha da farklı bir skorla maçı tamamlayabilirdik. Psikolojik olarak da rahatladık. İyi bir oyuncu grubumuz, teknik ekibimiz, iyi de bir yönetimimiz var. Ligin üzerinde bir ekibiz. Seri yakalayacağımızı düşünüyorum.

 

İLK GOLÜMÜ AİLEME ARMAĞAN EDİYORUM

Taraftarımız, yönetimimiz, camiamız bize güvensin yeter. Sabırlı olalım, sabrın sonu selamettir. Sezon sonunda şampiyonluğu alacağımıza inanıyorum. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Hepsinin emeğine, yüreğine sağlık. Kocaelispor forması altında ilk golümü attım. Bunun için ayrıca mutluyum. İlk golüm olduğu için aileme armağan ediyorum. Bu arma için, camia için sahada terimin son damlasına kadar vermeye hazırım. Vereceğim de…

 

Spor41 – Ali KÖKSAL

Güncelleme: 25 Eylül 2022 20:24
BENZER HABERLER
X