Tayfun Aydoğan: Taraftarımızı mahcup etmeyeceğiz
14 Mayıs 2023 11:56

Tayfun Aydoğan: Taraftarımızı mahcup etmeyeceğiz

Kocaelispor'un etkili futbolcularından Tayfun Aydoğan 3-0 kazanılan Etimesgut galibiyeti sonrası hem arkadaşlarını hem de Ankara’ya göç eden taraftarları emeklerinden ötürü kutladı. Tayfun öte yandan 16 Mayıs’taki Kastamonu maçı için de “İzmit’te cehennemi yaşatmamız lazım” dedi. 

KONTROL BİZDEYDİ

Tayfun Aydoğan duygularını şu cümlelerle ifade etti: Öncelikle taraftarımızdan başlamak lazım. Gerçekten sahamızda oynamış gibi hissettik. Müthiş bir ambiyans, müthiş bir koreografi vardı. Hepsinin emeğine, yüreğine sağlık. Biz de onları mahcup etmek istemiyor, sahaya güzel bir futbol yansıtmak istiyorduk. İlk yarı bölüm bölüm olsa da oyunun genelinde  top hep bizdeydi. İstediklerimizi biz sahaya yansıttık diyebilirim. Oyuna biz yön verdik, güzel, net bir skor aldık. Gönül isterdi ki buradan şampiyon dönmek, ama olmadı. Haftaya inşallah sahamızda şampiyon olacağız.

 

BUNU YAPACAKLARDIR

Gerçekten iyi bir oyun sergiledik. İyi mücadele ettik. Gol yemeden bitirdik, en önemlisi buydu. Şimdi hedefe son bir kaldı. Allah'ın izniyle haftaya Kastamonuspor maçıyla inşallah şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz. Artık bahanesiz herkesi o tribünlere bekliyoruz. kapalı gişe olması lazım artık. Yani o gün orada cehennemi yaşatmamız lazım. Taraftarlarımızın bunu yapacağını biliyoruz zaten hiçbir şüphemiz yok. Herkesi tebrik ediyorum. Herkesin ayağına, yüreğine sağlık. Taraftarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Herkesi salı günü Kocaeli Stadı'na tur atmak için bekliyoruz.

 

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 11:58
X