TFF’nin dayatmaları ortamı germeye devam ediyor!
Kocaelispor
15 Ekim 2020 Perşembe 23:24

TFF’nin dayatmaları ortamı germeye devam ediyor!

Pandemi nedeni ile TFF’nin aldığı kararlar çıldırtmaya devam ediyor. Mantıksız ve manasız kararlar hem bilgi kirliliğine yol açıyor hem de sinirleri geriyor. Özellikle statlara girişlerle ilgili olarak standartlar bir birini tutmazken, her stada pankart asan Hodri Meydan taraftarı da sıkı ve tutucu yapıdan hayli sıkıldı.

 

FERHAT UZUN’A HAKARET EDİLDİ

Hodri Meydan’ın deplasman pankartları Afyon Zafer Stadı’na da asıldı. Maçın ardından pankartı almak isteyen Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Ferhat Uzun uzun süre bekletildi. Stadın tamamı boş olmasına rağmen Uzun’un beklemeye devam etmesi ortamı gerdi. Dahası Uzun’a hakaret edildi. Emniyet mensupları ile kısa süreli yaşanan tartışmanın altında yatan husus kesinlikle TFF’nin anlamsız dayatmalarından başka bir şey değildi.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

Tescilli ürünlerin satış hakkı için ihaleye çıkılacak

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun ve yöneticilerden Ekrem Can daha önce yaptıkları açıklamalarda store mağaza işini kulüp bünyesinde yapacaklarını bunun için birkaç merkezde yer aradıklarını belirtmişlerdi. Ekrem Can “5 ay içinde kendi mağazamızı kuracağız, ürünlerimizi kendimiz satacağız” derken bu süreç içerisinde ilimizdeki mağazaların perakendecilik yapacağını da sözlerini eklemişti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:53
05:53
13:17
17:11
20:20
22:03