Unutulmayacak!
28 Mayıs 2023 13:13

Unutulmayacak!

19-25 Mayıs tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenen Dünya Mini Futbol Halısaha Şampiyonası sonrası, uluslararası İsviçre Federasyonu Başkanı ve Uluslararası Mini Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Luca Greco’dan teşekkür açıklaması geldi. 

 

DOĞU KIŞLA EN İYİ SEÇİMDİ

Greco şu ifadelere yer verdi: Kocaeli’de düzenlenen Dünya Kupası’nda bizi büyük saygıyla karşılayan Türk makamlarına, Kocaeli Belediyesi'ne teşekkür etmek istiyorum. Doğu Kışla Gençlik Parkı, Türkiye'de bu Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmak için en iyi seçimdi. Türkiye'deki organizasyonda herkes elinden gelenin en iyisini yaptı.

 

DOSARİ’Yİ TEBRİK EDİYORUZ

Karşılamalarından dolayı ayrıca Avusturya Federasyon Başkanı Andreas Szekeres’e teşekkür etmek istiyoruz. Aynı zamanda, organizasyonun Dünya Başkanı Dr. Mohammed Al-Dosari'yi bu kadar çok ülkeyi, dünya çapındaki Mini Futbol hareketine katılmaya teşvik etmedeki girişimi ve cesaretinden dolayı tebrik etmek istiyoruz.

 

BU HİZMETİ DÜNYANIN TEPESİNE TAŞIMAK İSTİYORUZ

Başkan Yardımcılığı görevimde, arkadaşım ve değerli başkanım Sayın Mustafa Al-Masri ile birlikte hizmetimizin kıtasal kalkınmasında ortak görevler paylaşmak istiyoruz. Her başlangıcın zor olduğunun farkındayız, ancak bu işleyiş tarzıyla çok fazla tatmin elde edeceğimize ve bu hizmeti dünyanın tepesine taşımak için dünya liderliğini almamız gerektiğine de aynı derecede eminiz.

 

MİNNETTARIZ

Ayrıca her iki Duyglocal Spor'a (Sn. Serkan Kurt ve Duygu Kurt) organizasyondaki profesyonellikleri için, TV8 gibi dünya standartlarında bir ortağın yardımıyla, maçlarımızı ve müsabakamızın canlı yayınını dünya çapında yayınlayabildiğimiz için teşekkür etmeliyiz. Bu büyük projeyi gerçekleştirmemizi sağlayan Mehmet Açık'a ve Erdi Ayaz'a da gerçekten minnettarız.

Güncelleme: 28 Mayıs 2023 13:13
BENZER HABERLER
KOTO
X