Vefanın diğer adıdır Adnan Dinçer!
Kocaelispor
02 Mart 2021 Salı 21:18

Vefanın diğer adıdır Adnan Dinçer!

Kocaelispor’un eski teknik direktörlerinden, 1990’lı yıllardaki yükselişin gerçek mimarı Adnan Dinçer, uzun süredir tedavi gören Kocaelispor’un eski futbolcularından Melih Gürbüztürk ile telefonda görüştüğünü ve Gürbüztürk’ün sevgi dolu iletişiminin kendisini çok etkilediğini belirtti.

 

KONUŞTUM, ÇOK MUTLU OLDUM

Deneyimli teknik direktör konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: Çok değer verdiğim bir futbolcum olan Kocaelisporlu Melih ile görüştüm. Çok mutlu oldum. Hastalığı nedeniyle çok büyük sıkıntılar yaşamış. Sol tarafında ve yaşadığı halen devam eden sıkıntısına karşın yıllar sonra görüşmek çok güzel oldu.

 

 

ASALETLİ VE BAŞARILI BİR SPORCUMDU

O ve benim heyecanımız bağımız ve saygımızı daha da arttırdı. Dualarım daha iyi olarak sağlıklı olmasıdır. Bu kadar geçen zaman ve rahatsızlık, felaketten sonra hayranlık ve sevgi dolu iletişim beni çok etkiledi. Melih her zaman asaletli ve başarılı bir futbolcum, örnek insandır. Onu çok severim. Acil şifalar diliyorum.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

Camia öfkeli... Borçları temizlemeden gidemezler!

Bu sezon, anlatılan 50 milyon ancak bu rakamdan çok daha fazlasını harcayan Kocaelispor’da ne kadar borç olduğu konusunda net bir bilgi sunulmuş değil. Hangi futbolcunun sözleşmesinde ne kadar rakamın yazıldığı da resmi kanaldan hiçbir zaman da açıklanmadı. Kamuoyu, Kocaelispor’da bu sezon teknik kadrolara ve futbolculara kaç lira bedelle anlaşma yapıldığını, önümüzdeki sezona ne kadar borçla girileceğini –kalem kalem- bilmek istiyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:30
05:35
13:08
17:04
20:20
22:09