Volkan Özön’den adaylık açıklaması
Kocaelispor
09 Şubat 2021 Salı 11:39

Volkan Özön’den adaylık açıklaması

Gerekli koşullar oluşur ve izinler alınırsa Kocaelispor Mart ayında Olağanüstü Genel Kurul yapacak. Yaklaşan kongre öncesinde kulislerde aday çıkabileceği yönünde girişimlerin olduğu belirtiliyor. İlk aday Engin Koyun. An itibari ile Kocaelispor’da başkanvekili olan Engin Koyun’un yeni liste çalışmasına başlayacağı ifade edildi.

 

ANKARA'DAN “ÜZÜLMEZ” İSMİ GELMİŞTİ

Engin Koyun ile birlikte daha önce Kocaelispor yönetimlerinde yer almış bir kişinin ismi de gündemde yer alıyor. Bu isim Volkan Özön. İlimiz iş insanlarından Volkan Özön geçen sezon öncesinde de adaylığını açıklamış hatta yönetimini de tanıtmıştı. Ancak Ankara’dan gelen talimatın ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın’ın Hüseyin Üzülmez’e yol açmış, Özön adaylığını geri çekmişti.

 

KAFAMDA SÜREKLİ VAR ZATEN

Volkan Özön konu ile ilgili şu kısa değerlendirmeyi yaptı: Bilindiği üzere geçen sezon da aday olmak istemiştim, nasip olmadı. Kafamda sürekli böyle düşünce var zaten. Yönetim adına bir liste çalışmam yok. Ancak bu zor bir şey değil. En fazla 2 saatimi alır. Şartlar oluşursa aday olabilirim tabii ki? Kimsenin vaktini alıp gündemi de meşgul etmeyeceğim. Net kararımı verdiğimde bunu değerli basınımız ve kamuoyu ile paylaşırım.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Kocaelisporlu

Kocaeli bölgesinin sevilen ve sayılan iş adamı Kocaelispor Başkanlığı çok yakışır ve çok güzel işleri yönetimi ile başarabılır her daim yanında olduğumuz abimizdir

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:06
05:25
13:15
17:15
20:44
22:43