Yakıştı be! “3-3”
01 Mart 2023 10:11

Yakıştı be! “3-3”

Kocaelispor ile Gebzespor geliri deprem bölgesine bağışlanan hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Nokta TV’den canlı olarak yayınlanan, bol gollü geçen ve deprem şehirlerini bir kez daha hatırladığımız maç 3-3 sona erdi.

 

CENTİLMENCE GEÇTİ

Kocaelispor ile Gebzespor depremzedelerimiz için bir araya geldi. Karşılaşma 3-3 sona ererken Kocaelispor’un gollerini Mertan, İlyas Kubilay Yavuz ve Hazarhan attı. Gebzespor ise Emre, penaltıdan Kerim ve Tamer ile fileleri havalandırdı. Kocaeli Bölgesi Hakemi Ömer Kocabey’in yönettiği mücadele centilmence geçti.

 

HODRİ MEYDAN STADI TERK ETTİ

Karşılaşma öncesinde Gebzespor teknik ekibi, futbolcuları ve personeli Alaettin Kurt Stadı’ndaki bilet gişelerine giderek biletlerini alarak depremzedelere katkı sundu. Her iki kulübün başkanı birbirine flama ve çiçeğin yanı sıra maçın hakemlerine de çiçek takdim etti. Depremzede çocuklarla birlikte verilen toplu fotoğrafın ardından maça geçildi ve bol gollü geçen maç 3-3 sona erdi. Bu maçın devre arasında ise Kocaelispor yönetimi ile ters düşen Hodri Meydan taraftarının stadı terk etmesi dikkat çeken konular arasında yerdi.

Güncelleme: 01 Mart 2023 10:13
X