Yalçın Kılınç: Sıkı çalışmak zorundayız
08 Temmuz 2023 12:23

Yalçın Kılınç: Sıkı çalışmak zorundayız

Kocaelispor’un deneyimli kaptanı Yalçın Kılınç’dan sezonun ilk röportajı. Kocaelispor’u takip eden ilimiz basın mensuplarına açıklama yapan Yalçın, zor bir sezonun kendilerini beklediğini ve bu nedenle çok iyi çalışmaları gerektiğini ifade etti.

 

DENEYİMLİ BİR TEKNİK DİREKTÖRLE ÇALIŞACAĞIZ

Yalçın, yeni teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın önemli bir teknik direktör olduğunu ifade etti ve şu şekilde konuştu: Öncelikle tüm İslam aleminin kurban bayramı mübarek olsun. Biz de bayramın üçüncü günü, geçen sezondan kalan arkadaşlarımız ve alt yapıdan gelen kardeşlerimizle çalışmalara başladık. Yeni sezonla ile birlikte yeni hocamız da geldi. Ertuğrul Sağlam hocam ile daha önce 2 yıl çalıştım. Son derece deneyimli biri. Yıllardır üst sevilerde çalıştı ve futbol oynadı. Bunun da takıma olumlu anlamda etkisi olacaktır. Kendisini tanıdıkça her şeyin daha iyi olacağına inanıyorum. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

 

DAHA KALİTELİ OLACAK

Geride bıraktığımız sezonu iyi geçirdik ve şükürler olsun ki şampiyon olduk. 1. Lig tabii ki daha zor ve mücadeleci bir lig. İyi yabancılar, daha kaliteli futbolcular ve şehir takımları ile rakip olacağız. Bizi güzel bir sezon bekliyor. Bu nedenle çok iyi çalışmamız ve iyi transferler yapmamız lazım.

 

ATABEY KATKI SAĞLAYACAK

Atabey aramıza katıldı. Samsun’da beraber çalışmıştık. Kulübümüz çok iyi bir transfer yaptı, bizim için iyi bir başlangıç oldu. Karakter olarak da önemli bir oyuncu. Kendisi ile gelmeden önce fikir alışverişinde bulunmuştuk. Takımımıza katkı sağlayacağına inanıyorum. İnşallah yeni transferlerle birlikte daha iyi ve güçlü bir takım olacağız ve geçen sezon bıraktığımız yerden devam edeceğiz.

Güncelleme: 08 Temmuz 2023 12:24
X