Yemediler içmediler bu dev pankartı yaptılar
Kocaelispor
27 Şubat 2021 Cumartesi 18:55

Yemediler içmediler bu dev pankartı yaptılar

Üniversiteli Kocaelisporlular yine büyük bir işin altından başarı ile çıktı. Kocaelispor’un meşhur tezahüratının bir bölümü olan “Bu alemde kimse bağlamaz bizi. Burası Basra değil İzmit Körfezi” yazılı pankart Kocaeli Stadı’na asıldı.

 

Meşalelerini hep birlikte yakan yeşil siyahlılar omuz omuza o tezahüratı yapmayı da ihmal etmedi. Son olarak 130 metrelik pankart için yaklaşık 25 kadar KOÜ Hodri Meydan üyeleri ile Dernek Başkanı Ferhat Uzun ve tribün lideri Haluk Bozo günün anısına fotoğraf çektirdi.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Karahan

Helal olsun arkadaşlar hepinizin eline emeğine sağlık sizler Hodri meydan taraftar gurubu olarak her zaman üzerinize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyorsunuz, her zaman ve her şartlarda Kocaelisporumuzun yanındasınız teşekkürler, şimdi sıra futbolcularda umarım biran önce toparlanıp sizlere ve bizlere laik olurlar şampiyonluk için çaba sarfederler

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Tescilli ürünlerin satış hakkı için ihaleye çıkılacak

Kocaelispor Kulübü Başkanı Engin Koyun ve yöneticilerden Ekrem Can daha önce yaptıkları açıklamalarda store mağaza işini kulüp bünyesinde yapacaklarını bunun için birkaç merkezde yer aradıklarını belirtmişlerdi. Ekrem Can “5 ay içinde kendi mağazamızı kuracağız, ürünlerimizi kendimiz satacağız” derken bu süreç içerisinde ilimizdeki mağazaların perakendecilik yapacağını da sözlerini eklemişti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:53
05:53
13:17
17:11
20:20
22:03