Yiğit Canguru: Küsmek olmaz!
Kocaelispor
16 Kasım 2020 Pazartesi 16:51

Yiğit Canguru: Küsmek olmaz!

Kocaelispor’un Yeni Kocaelispor’dan alt yapısına transfer ettiği ve geçen sezondan beri A takım ile çalışan başarılı sağ bek Yiğit Canguru, formayı almak için var olan tüm gücü ile çalışmalarına devam ettiğini belirtti ve “Bize küsmek yakışmaz. Forma asılı. Onu biz alacağız” dedi.

 

AMED MAÇINDA TELAFİ EDECEĞİZ

Seviyelerinin her geçen gün arttığını ifade eden 2003 doğumlu sağ kanat beki Yiğit Canguru şu şekilde konuştu: Çalışmalarımız şükürler olsun ki çok güzel devam ediyor. Son haftalardaki çıkışımız sonrası moral olarak da oyun olarak da belli bir seviyeye geldik. İnanıyorum ki seviyemizi artıracağız. Sancaktepe yenilgisini Amed galibiyeti ile telafi edeceğimize inanıyorum.

 

KARARA TABİİ Kİ SAYGI DUYUYORUM

Sezon başında A takımdaydım, sonra U-19 takımla devam etmem istendi. Hocalarımızın böyle bir düşüncesi oldu. Buna saygı duyuyorum. Şu an tekrardan A takımla antrenmanlara devam ediyorum. Bana küsmek yakışmaz. Çalışmalarımı aksatmadan yapmaya devam edeceğim ve inanıyorum ki Kocaelispor formasını en iyi şekilde terleteceğim.

 

BU GÜVEN BİZİ MOTİVE EDİYOR

Hocamızın da dediği gibi… Forma asılı. Herkes gibi ben de o formayı oradan almak için elimden geleni yapacağım. Takımda as ya da kulübe oyuncusu diye bir şey yok. Maçta formayı kimin giyeceğini antrenmanlardaki ve maçlardaki performanslar belirliyor. Hocamızın bu konudaki hassasiyeti beni de ayrıca motive ediyor.

 

GELİŞİMİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

2022 Mayıs’ta sözleşmem bitiyor. Öncelikli hedefim formayı almak ve tabii ki Kocaelispor’a katkı sağlamak. Fırsat gelmesini bekliyorum. Allah nasip eder ve fırsat gelirse de bunu en iyi şekilde değerlendireceğime inanıyorum. Gençler olarak bir birimizle aramız çok iyi. Haşim ile birlikte A takıma çıkmıştık. Sıkı çalışıyoruz, A takımda gördüğümüz her antrenmanın bile gelişimimiz için çok önemli olduğunu biliyoruz.

 

ABİLERİMİZE DESTEKLERİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ayrıca teşekkür etmek istediğim bir konu var. Takımın büyükleri. Her biri sorumluluk sahibi. Biz gençlerle çok yakından ilgileniyorlar, bizleri motive ediyorlar. Kariyerlerinde Süper Lig ve ya 1. Lig maçları olsa da hiçbir zaman bu egoya girmeden, ortak bir amaç için, Kocaelispor’un başarısı için burada olduklarının farkındalar. Onlardan çok şey öğreniyoruz ve bize sitem etseler de kesinlikle sesimizi çıkarma şansımız yok. Gençler olarak biliyoruz ki abilerimiz bizlerin iyiliğini istiyor. Allah nasip eder ve üst lige çıktığımızda da sezon sonunda hep birlikte seviniriz inşallah.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kıymetini bilediğimiz ADAM… Adnan Dinçer!

Kocaelispor, Dinçer’in kalbinde büyük bir yara açtı ve deneyimli teknik adam o günleri düşündükçe kalbindeki o yara hala kanıyor.  Kocaelispor’un Adnan Dinçer’e manevi borcu çok fazla. Kocaeli basın tarihinde Adnan Dinçer’i ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde sizlere aktarmanın gururunu yaşarken, dinlediklerimiz karşısında bir o kadar üzüldüğümüzü de belirtmek istiyoruz.  İşte gerçek bir futbol emekçisi…Kocaelispor’da bir döneme damga vuran değer…Adnan Dinçer! 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56