Yine Gökhan yine Gökhan!
17 Ocak 2023 20:43

Yine Gökhan yine Gökhan!

Kocaelispor’un başarılı kalecisi Gökhan Değirmenci 0-0’lık Kırklareli maçının 83. dakikadaki kurtarışı ile yeşil siyahlıları bir kez daha ipten aldı.

 

SAĞINA ADETA UZADI

Kocaelispor’un 0-0’lık Kırklarelispor beraberliği can sıktı. Maç boyunca ritim bulamayan yeşil siyahlılar kalesinde çok fazla pozisyon vermedi. İlk yarıda sadece tek şut önleyen Körfez, ikinci yarıda iki pozisyonda soğuk terler döktü. Mücadelenin 83. dakikasında ceza sahası önünden kaleye gönderilen nefis şutu aynı güzellikte sağına uçarak kurtaran kaleci Gökhan Değirmenci belki de yenilgiyi engelleyen isim oldu.

 

KRİTİK ANLARDA DEVREDE

Gökhan’ın kurtardığı top ve maçın sonlarında ofsayt nedeniyle sayılmayan golle ile birlikte kalesinde net pozisyona izin vermeyen Kocaelispor’da Gökhan’ın olağanüstü kurtarışı bu sezonki kurtarış halkalarına eklendi. Kastamonuspor, Zonguldak Kömür ve Diyarbekir maçlarında karşı karşıya çıkardığı toplar, Fethiyespor maçında 90’dan aldığı top, Balıkesir ve Uşak maçlarındaki toplam 3 refleks kurtarışı, Gökhan’ın bu sezon Kocaelispor’a puan kazandırdığı kurtarışlar olarak hafızalardaki yerini koruyor.           

 

Spor41

Güncelleme: 17 Ocak 2023 20:44
X