Yusuf Cihat: Ne yaparsam yapayım Kocaelispor’a borcumu ödeyemem
14 Ekim 2022 12:40

Yusuf Cihat: Ne yaparsam yapayım Kocaelispor’a borcumu ödeyemem

Kocaelispor’un başarılı orta saha oyuncusu Yusuf Cihat Çelik, yeşil siyahlı forma altında mücadele ettiği için çok mutlu olduğunu ifade etti. Yusuf Cihat öte yandan Fethiye maçında eşinin rızası ile oynadığını ve eşinin kendisine “Maçın alın yine gelirsin” dediğini belirten Çelik, “Ne yaparsam yapayım Kocaelispor’a borcumu ödeyemem” şeklinde konuştu.

 

TRABZON’DAN DA 3 PUANLA DÖNMEK İSTİYORUZ

Trabzon’da zorlu bir maça çıkacaklarını ifade ederek sözlerine başlayan Yusuf Cihat şu şekilde konuştu: Çok şükür iyi gidiyoruz. Hocamız da bizi maçlarda nasıl oynamamız gerektiği konusunda çok iyi hazırlıyor. En ağır zeminlerde bile nasıl oynamamız gerektiğini biliyoruz. Asıl maçlar şimdi başlıyor. Önümüzde zor bir deplasman var. Trabzon’dan da galip gelip yolumuza devam etmek istiyoruz.

 

HEPİMİZ ŞAMPİYONLUK İÇİN KOCAELİSPOR'DAYIZ

Takım olarak üst düzey bir arkadaşlık ortamımız var. Kamp döneminden beri bu vardı zaten. Tüm takım birbirinden karakterli futbolculara sahip. Oynayan oynamayan hiç önemli değil. Tek hedefimiz şampiyonluk, bunun için Kocaelispor’dayız. İyi gidişimiz inşallah bozulmaz. Kendi performansımdan, takıma katkı sağladığım için de mutluyum. Bu takımda, büyük camia ve taraftar önünde iyi performans vermek gurur verici.

 

AYŞE'MİZ İYİ OLACAK İNŞALLAH

Pazarspor maçı oynanırken eşim doğum yapıyordu. Maçtan sonra haberi aldım ve Hollanda’ya gittim. Bebeğim şu an kuvözde. Annesi iyi, Ayşe’miz de iyi olacak inşallah. Fethiye maçında oynamam için eşimin rızasını aldım. “Maçı alın. Sonra gelirsin” dedi. Anlaşmamız buydu.

 

ÇOK ŞEY BORÇLUYUM

Kocaelispor’da forma giydiğim için çok mutluyum. Bildiğiniz gibi transferim kolay olmadı. Başkanımıza, yönetimimize ve hocamız gerçekten çok büyük fedakarlıklar yaptı. Eşimin doğumu ile ilgili inanılmaz şekilde sorumluluklar aldı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Onlara çok şey borçluyum. Ne kadar maç oynasam ne kadar gol atsam o borcu ödeyemem.

 

Spor41

Güncelleme: 14 Ekim 2022 12:50
BENZER HABERLER
X