Küçük Erkekler futbolda işlem tamam! “3-1”
Okul Sporları
06 Mart 2020 Cuma 17:58

Küçük Erkekler futbolda işlem tamam! “3-1”

Okullar Arası Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği final maçında Yahya Kaptan Edebali Ortaokulu ile Derince Alpaslan Ortaokulu karşı karşıya geldi. Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’ndaki müthiş maçı Derince Alpaslan, Emre’nin 2 ve Enis’in golleri ile 3-1 kazandı Kocaeli şampiyonu oldu.

 

KUPAYI KALDIRDILAR

9 Şubat Pazartesi günü başlayan Okullar Arası Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği mücadelesine 75 okul iştirak etti. Yaklaşık 1 ay süren etkinliğin final maçı Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’ndaydı. Yahya Kaptan Edebali Ortaokulu ile Derince Alpaslan Ortaokulu arasındaki final maçını Emre (2) ve Enis’in golleri ile 3-1 kazanan Derince Alpaslan Ortaokulu kupayı kaldıran okul oldu.

 

İLK İKİ GRUPLARA GİDİYOR

Final mücadelesi öncesinde üçüncülük maçı oynandı. 28 Haziran Ortaokulu, 29 Ekim Ortaokulu’nu Ayaz, Halit ve Utku’nun golleri ile 3-0 mağlup ederek üçüncülü oldu. Final maçının ardından ilk dört sırayı elde eden okullar kupa ve madalyalarını düzenlenen törenle aldı. Okullar Arası Küçük Erkekler Futbolda şampiyon olan Derince Alparslan ve ikinci olan Yahya Kaptan Edebali okulları ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.

 

FİNAL MAÇI

YAHYA KAPTAN EDEBALİ ORTAOKULU: 1

DERİNCE ALPARSLAN ORTAOKULU:

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Eray Karmil***

YAHYA KAPTAN EDEBALİ ORTAOKULU: Yiğitcan***, Bilal**, Salih**, Sami***, Alperen**, Ege**, Kaan*** (Doruk**), Ömer** (Emir**)

DERİNCE ALPARSLAN ORTAOKULU: Yağız***, Burak***, Yusuf***, Kerem*** (Kaan**), Yekta*** (Can**), Emre****, Enis***, Miraç*** (Tunahan**)

GOLLER: Kaan (Edebali) Emre (2), Enis (Alparslan)

 

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI

28 HAZİRAN ORTAOKULU: 3

29 EKİM ORTAOKULU: 0

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEM: Keremşah Balbay***

28 HAZİRAN ORTAOKULU: Tunahan***, Ömer** (Batuhan**), Levent***, Mehmet Ali*** (Umutcan**), Mustafa***, Ayaz***, Yusuf*** (Halit**) Utku***

29 EKİM ORTAOKULU: Cesur**, Hamza***, Kerem** (Yusuf **) (Hakan**), İbrahim**, Emir**, Esat**, Muhammet**, Ömer**

GOLLER: Ayaz, Halit, Utku (28 Haziran)

DİĞER HABERLER

Derince Alpaslan Ortaokulu şampiyon oldu“3-0”

Okullar Arası Küçük Erkekler Futbol final maçında Yahya Kaptan Şeyh Edebali Ortaokulu ile Derince Alpaslan Ortaokulu karşı karşıya geldi. Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’ndaki müthiş maçı Derince Alpaslan, Emre’nin 2 ve Enis’in golleri ile 3-1 kazandı Kocaeli şampiyonu oldu. Üçüncülük maçında 28 Haziran Ortaokulu, 29 Ekim Ortaokulu’nu Ayaz, Halit ve Utku’nun golleri ile 3-0 mağlup ederek Kocaeli üçüncülüğünü elde etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56