Atatürk’te unutulmaz görüntü
08 Mart 2023 13:51

Atatürk’te unutulmaz görüntü

İzmit Belediyespor-Kırklareli Basket maçının devre arasında vatandaşlar İzmit Belediyesi tarafından başlatılan ‘Haydi Maça, Oyuncaklar Sahaya’ kampanyasına katılarak depremzede çocuklara destek vermek amacıyla sahaya pelüş oyuncaklar atarken ortaya müthiş bir manzara çıktı.

 

TEK YÜREK TÜRKİYE

İzmit Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen çocukların morallerini bir nebze olsun düzeltebilmek ve dayanışmayı arttırmak için ‘Haydi Maça, Oyuncaklar Sahaya’ kampanyası gerçekleştirdi. İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nın Atatürk Spor Salonu’nda Kırklareli Basket’i ağırladığı müsabakanın devre arasında maça gelen vatandaşlar getirdikleri pelüş oyuncakları sahaya attı. Sahaya atılan pelüş oyuncaklar depremden etkilenen çocuklara gönderilecek.  Oyuncular sahaya depremzede çocuklarla birlikte ‘Türkiye Tek Yürek’ yazılı pankartla çıktı.

 

BAŞKAN HÜRRİYET’TEN TAM DESTEK

Geçtiğimiz gün tüm halkımızı kampanyaya destek vermeye davet eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de müsabakayı tribünden takip ederek kampanyaya destek verdi. Hürriyet yanında getirdiği pelüş oyuncağı sahaya atarak depremzede minikler için bir nebze de olsa moral olabilecek etkinliğe katıldı.

 

 

Güncelleme: 08 Mart 2023 13:52
KOTO
X